"40 kontra 20". 24 odcinek sezonu 2 – nowa uczestniczka zrobiła piorunujące wrażenie

"40 kontra 20". 24 odcinek sezonu 2 – wejście nowej uczestniczki
"40 kontra 20". 24 odcinek sezonu 2 – wejście nowej uczestniczki
Źródło: Player
W poprzednim odcinku "40 kontra 20" do programu dołączyła nowa uczestniczka, którą będziemy mieli okazję bliżej poznać. Amello zrobiła piorunujące wrażenie na pozostałych. Co wydarzy się w 24. odcinku?

W poprzednim odcinku "40 kontra 20" Kasia nie poszła na randkę z Tomkiem i Izą. W zastępstwie Tomek zaprosił Majkę. Tom za to po raz kolejny odtrącił Amirę. Co się wydarzy w nowym odcinku programu? Zobaczcie koniecznie!

"40 kontra 20" sezon 2 – odcinek 24. Nowa uczestniczka olśniła wszystkich

Amira w środku nocy odwiedziła Toma, co zostało zdemaskowane przez pozostałe rywalki, które przez cały dzień próbowały dowiedzieć się co, działo się w sypialni uczestnika. Afera rozkręcała się coraz bardziej, aż w końcu Tom ukrócił plotki, po raz kolejny odtrącając uczestniczkę. Jego uwaga skupiła się na Izabeli. Aby zdobyć względy uczestniczki, poprosił o pomoc Izkę, która zastanawiała się nad powrotem do domu.

W najnowszym odcinku "40 kontra 20" wejście nowej uczestniczki rozbiło bank. Piękna Kenijka olśniła nie tylko mężczyzn, ale także swoje przyszłe rywalki. Wszystkie kobiety są pod jej ogromnym urokiem i przewidują, że jej obecność całkowicie przemodeluje układ sił w rezydencji. Amira jest wręcz pewna, że Tom zwróci teraz całe zainteresowanie na nową uczestniczkę. Dziewczyna zrobi jeszcze jedną próbę wzniecenia ognia w Tomie. Bardzo trudno będzie jej pogodzić się z utratą pozycji liderki w wyścigu po serce czterdziestolatka.

"40 kontra 20" sezon 2 – odcinek 24. Co jeszcze się wydarzy?

Z powodu migreny Kasia musiała rezygnować z kolejnej randki z Tomkiem. Wieczorem postanowiła nadrobić stracony czas i wejść na nowy poziom w relacji z uczestnikiem. Zaryzykowała i poszła do sypialni Tomka, aby go pocałować. Pozostałe rywalki nie kryją niezadowolenia z tego faktu. Magda, która nie chce zostawać w tyle, namawia dwudziestolatka na wspólną randkę, podczas której będzie próbowała odzyskać jego względy. Co się wydarzyło podczas randki? Sekretów jest coraz więcej, a wiele z nich wyjdzie na jaw podczas specjalnego zadania.

40 kontra 20

"40 kontra 20". Finałowy pocałunek Amiry i Toma
"40 kontra 20". Finałowy pocałunek Amiry i Toma
"40 kontra 20". Finałowy pocałunek Tomka i Kasi
"40 kontra 20". Finałowy pocałunek Tomka i Kasi
"40 kontra 20". 34 odcinek sezon 2 – wypadek Magdy
"40 kontra 20". 34 odcinek sezon 2 – wypadek Magdy
"40 kontra 20". Kasia ma uczucia dla Tomka
"40 kontra 20". Kasia ma uczucia dla Tomka
"40 kontra 20". Odcinek 32. Tom i Natalia - pocałunek
"40 kontra 20". Odcinek 32. Tom i Natalia - pocałunek
"40 kontra 20". Tom ma żal do Amiry, że nie walczyła o niego
"40 kontra 20". Tom ma żal do Amiry, że nie walczyła o niego
"40 kontra 20" odcinek 19. Kasia i Tomek - uczucie rozkwita
"40 kontra 20" odcinek 19. Kasia i Tomek - uczucie rozkwita
"40 kontra 20". 17 odcinek sezonu 2. Fragment programu
"40 kontra 20". 17 odcinek sezonu 2. Fragment programu
"40 kontra 20" -  drugi odcinek. Wybieranie kobiet
"40 kontra 20" - drugi odcinek. Wybieranie kobiet
"40 kontra 20" -  pierwszy odcinek. Tomasz poznaje Toma
"40 kontra 20" - pierwszy odcinek. Tomasz poznaje Toma

"40 kontra 20" sezon 2 – gdzie i kiedy oglądać?

"40 kontra 20" to program randkowy, w którym udział bierze dwóch panów i kilkanaście kobiet. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybrał Junior w Glampingu. Willę i glamping, łączy część wspólna, czyli obszar przy basenie. Tam odbywają się ceremonie, challenge, imprezy oraz głębokie rozmowy, podczas których panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy.

W programie "40 kontra 20" poznaliśmy uczestniczki: Amirę Elili, Amelię Kajdan, Izabelę Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalię Bussę, Magdalenę Bolesławską, Joannę Radwańską, Izabelę Kniołą, Joannę Maloney, Anitę Czuptę, Karolinę Kamińską, Monikę Piwowarską, Maję Chroboczek, Joannę Dąbską i Sandrę Smoroń oraz dwóch singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego.

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości