Joanna Maloney z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"40 kontra 20" – Joanna Maloney

Joanna Maloney to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Joanna Maloney znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą i Anitą Czuptą będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Joanna Maloney z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Joanna Maloney ma 41 lat i przyjechała prosto z Californii, gdzie od lat prowadzi z powodzeniem własną firmę w branży nieruchomości. Specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym, wycenach i sprzedaży ekskluzywnych rezydencji. Ma podwójne obywatelstwo – polskie i amerykańskie. Jej drugim domem jest Polska, ale też Włochy, gdzie spędza pół roku, skupiając się na nowych możliwościach biznesowych. Życie w Stanach Zjednoczonych zainspirowało ją do samorozwoju, przekraczania własnych barier i wiary w osiągnięcie niemożliwego. Dzięki tym doświadczeniom chce inspirować innych i towarzyszyć im na drodze do zmiany jako life i business coach. 

"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Maloney z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Pasją Joanny Maloney jest joga, medytacja, zdrowe odżywianie, holistyczny styl życia, które przejęła jako mieszkanka Kalifornii. W wolnym czasie podróżuje. Jest osobą kochającą, uczuciową, wrażliwą. Szuka miłości i kogoś, kto dzieliłby z nią zwariowane życie. Uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, w jej towarzystwie nie można się nudzić.

Joanna Maloney z "40 kontra 20" –  Instagram

Joanna Maloney prowadzi konto w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy ją pod nickiem @joannamaloneyofficial.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości