Magdalena Bolesławska z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"40 kontra 20" – Magdalena Bolesławska

Magdalena Bolesławska to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Magdalena Bolesławska znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą, Joanną Maloney i Anitą Czuptą będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Magdalena Bolesławska z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Magdalena Bolesławska ma 40 lat i pochodzi z Warszawy. Jedną z jej największych pasji jest zdrowy tryb życia i prawidłowe żywienie. Dlatego obecnie do głównych jej zajęć należy praca w charakterze przedstawicielki handlowej, promującej zdrową kuchnię wegańską. Jest zdeklarowaną wegetarianką, ale bardzo chciałaby być w stu procentach weganką. Jednak jak każdy ma chwile słabości. Ukończyła Szkołę Lotnictwa. Uwielbia podniebne podróże i już kilka razy nawet siedziała za sterami samolotu. Marzy jej się kurs pilotowania helikoptera.

Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery
Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery

Magdalena Bolesławska z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Magdalena Bolesławska jest pozytywną, uśmiechniętą bardzo zaradną życiowo kobietą. Kocha modę. Przez wiele lat prowadziła markę modową, którą sama stworzyła. Świetnie projektuje i szyje. Choć obecnie nie zajmuje się już tym zawodowo, do dziś zdarza jej się zaprojektować coś dla siebie czy bliskich znajomych. Jej posągowa uroda zwraca uwagę mężczyzn, a gorące i spontaniczne serce sprawia, że zakochują się w niej bez pamięci. Woli młodszych, choć wiek przestaje mieć znaczenie, gdy mężczyzna oczaruje ją inteligencją, kulturą osobistą i przedsiębiorczością.

Magdalena Bolesławska z "40 kontra 20" –  Instagram

Magdalena Bolesławska prowadzi oficjalne konto swojej firmy w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nickiem @magve_pl.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości