Izabela Chadouli z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"40 kontra 20" – Izabela Chaduli

Izabela Chadouli to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Izabela Chadouli znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "dwudziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą, Joanną Maloney i Anitą Czuptą będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Izabela Chadouli z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Izabela Chadouli ma 22 lata i pochodzi z Krakowa. Swoją egzotyczną urodę zawdzięcza pochodzeniu rodziców. Jest w połowie Algierką i góralką spod Makowa Podhalańskiego. Obecnie studiuje kosmetologię. Jest półfinalistką konkursu Polska Miss i finalistką Miss Małopolski.

Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery
Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery

Izabela Chadouli z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Izabela Chadouli ma dwa oblicza. Z jednej strony jest spokojna i ułożona, a z drugiej lubi być w centrum uwagi, uwielbia, gdy coś się dzieje. Z nią nigdy nie jest nudno. Zna swoją wartość. Uważa, że partner powinien o nią dbać, a nie patrzeć tylko na swoje przyjemności. Jest osobą zdeterminowaną i konkretną. W związkach zawsze szuka poczucia oparcia i stabilności emocjonalnej.

Izabela Chadouli z "40 kontra 20" –  Instagram

Izabela Chadouli ma konto w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nickiem @izabela_chadouli.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać, powtórki

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości