Programy

Amira opowiedziała o nowym związku. Pokazała pierwszy raz zdjęcie z ukochanym?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Amira z "40 kontra 20" o nowej miłości. Kim jest jej partner?

Amira to finalistka drugiej edycji show "40 kontra 20". Zdobyła zaufanie Toma Grabowskiego - czterdziestolatka z willi. Po tej relacji została przyjaźń, a Amira powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, że jest szczęśliwa u boku innego mężczyzny. Sprawdźcie, kim jest jej nowy wybranek. Jaka jest historia ich relacji? Czy to na pewno miłość?

Amira i Tom próbowali stworzyć związek poza programem. Zamieszkali razem i poznali swoje rodziny. Jednak wspólne życie nie było tym, co sobie wymarzyli. Postanowili się rozstać. Dziś utrzymują przyjacielską relację. Amira niedawno zaskoczyła internautów zdjęciami z innym mężczyzną. W rozmowie z nami wyjaśniła jak wygląda ich relacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Amira znalazła miłość po rozstaniu z Tomem
Amira znalazła miłość po rozstaniu z Tomem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Amira znalazła miłość? Pokazała zdjęcie z chłopakiem

Amira pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym mężczyzną. Co powiedziała nam na temat ich relacji?

- Spotkaliśmy się chyba cztery miesiące po tym, jak zerwałam z Tomem. Na pół roku, później się rozstaliśmy i jesteśmy znowu razem. Jak widać, nie mogliśmy bez siebie żyć - zdradziła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Ta miłość mnie znalazła w rozwalonych kawałkach i zrobiła ze mnie jeden kawałek. Bardzo go kocham, jestem z nim szczęśliwa

Amira podkreśliła, że trafiła na wymarzonego partnera, którego zaakceptowali również jej rodzice. Inaczej było w przypadku ich reakcji na Toma. Szczegóły TUTAJ.

- Jest w moim wieku, rodzice są zadowoleni - dodała. Przejdź do drugiej części wywiadu z Amirą.

Choć wypowiedzi Amiry mogłyby sugerować nowy związek, uczestniczka "40 kontra 20" wyznała, że z mężczyzną ze zdjęcia tak naprawdę łączą ją wyłącznie relacje przyjacielskie.

Amira z "40 kontra 20" pokazała chłopaka? Źródło: Instagram @ami_ellili

Amira z "40 kontra 20" o chłopaku. Co powiedziała o Tomie?

Amira w wywiadzie odpowiedziała na pytanie dotyczące tego, czy rzeczywiście wiek ma znaczenie w relacji. Dziewczyna przyznała, że bardzo cieszy się, że związała się z rówieśnikiem. Czuje się teraz znacznie szczęśliwsza niż w związku ze starszym partnerem. Jednak uważa, że kwestia wieku nie stanowi problemu w wielu relacjach.

- Na początku nie brałam Toma pod uwagę ze względu na jego wiek. Był tylko Tomek. Dla mnie dziewczyny, które miały starszego, zawsze musiały mieć z tego jakieś benefity. Zmieniłam zdanie, przepraszam za to, co kiedyś myślałam i mówiłam, już tak nie myślę - stwierdziła w rozmowie z nami.

Amira wspomniała, że ma z ukochanym poważne plany na przyszłość, ale nie chce jeszcze ich zdradzać. Zakochani mają ze sobą wkrótce zamieszkać.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @ami_ellili

Pozostałe wiadomości