Programy

Amira o przeprowadzce do Toma i wspólnym życiu. "Zszokowało mnie jedno"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"40 kontra 20". Jak wyglądał związek Amiry i Toma?

Amira i Tom z "40 kontra 20" przekonali się, czy ich związek ma szansę przetrwać po powrocie do Polski. Uczestniczka show w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o uczuciach do czterdziestolatka i zdradziła, jak wyglądało ich życie po zamieszkaniu razem. Amira nie tak wyobrażała sobie zakończenie tej miłosnej historii.

Amira Ellili była ulubienicą Toma. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawiła swoje prawdziwe uczucia i opowiedziała o tym, jak zakończyła się historia, którą obserwowali widzowie z "40 kontra 20". Do samego końca fani show podejrzewali, że para nadal jest razem. Sprawdźcie, jaka jest prawda.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Amira z "40 kontra 20" o związku z Tomem. Dlaczego się rozstali?
Amira z "40 kontra 20" o związku z Tomem. Dlaczego się rozstali? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Amira o uczuciach do Toma i zaufaniu w programie "40 kontra 20"

Tom przyznał, że zakochał się w Amirze. Jego wybranka czuła to samo. Przyznała, że żadna z uczestniczek nie mogła oprzeć się jego urokowi.

- Szalenie się w nim zakochałam. Nie da się ukryć, że Tom jest przystojnym facetem i umie dobrze "urobić" dziewczyny - wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Wszystko zaczęło się od pierwszego pocałunku w namiocie, gdzie coś poczułam. Totalnie się tego nie spodziewałam, ale niczego nie żałuję

Amira wyjaśniła, że to ona nie chciała mówić dziewczynom o tym, co zaszło między nią a Tomem. Bała się krytyki z ich strony.

- Jak Tom mnie pocałował, to powiedziałam mu, żeby o tym dziewczyny nie wiedziały, bo nie chciałam mieć żadnych wrogów - zdradziła.

Zapytaliśmy Amirę, czy od początku wiedziała, że to ona wyjdzie z programu razem z Tomem. Amello też miała spore szanse, ale Amira dostawała od Toma pewne znaki...

- My z Tomem do końca mieliśmy relację. Czasem przyszedł i ścisnął mnie za rękę, żebym zrozumiała, gdzie jesteśmy, bo widział, że wariowałam i traktowałam to, jak zdradę. Więc on przychodził i mnie uspokajał. Monika dużo mi pomagała, bo ja byłam tak zaślepiona, że nie odczytywałam jego sygnałów - wspomina.

"40 kontra 20". Amira o związku i rozstaniu z Tomem

Amira opowiedziała nam, co działo się po tym, jak oboje wrócili razem do Polski. Okazało się, że od razu Tom poznał mamę swojej wybranki. Amira szybko u niego zamieszkała.

- Od razu po przylocie poznał moją mamę, dzień później pojechał do Krakowa, po chwili dołączyłam do niego i zostałam chyba na dwa miesiące. Wracałam do mamy na weekendy. Związek tak jak się szybko zaczął, tak szybko się rozpadł - skomentowała Amira.

Rozpadł się przez jego zachowanie. Iza to powiedziała przede mną w programie: Tom chyba po prostu nie może mieć jednej dziewczyny, w programie był w swoim żywiole

Amira wyjaśniła, dlaczego jej związek z Tomem nie mógł się udać.

- Było dziwnie, bo już nie było o czym rozmawiać. Więcej czasu spędziłam tak naprawdę z jego córką niż z nim. Chyba z nią złapałam lepszy kontakt. Zszokowało mnie jedno, gdy Tom powiedział w programie, że jak został ojcem, to ominęły go wszystkie imprezy, że był grzeczny, a tu takie zaskoczenie, bo trzeba było za nim nadążać. Jednocześnie córka była w domu, więc nie można było wrócić za późno - zdradziła w rozmowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @40kontra20tvn7

Pozostałe wiadomości