Iza z "40 kontra 20" przekazała złe wieści. Pokazała, co się jej stało. "Dziękuję za waszą troskę"

Izabela Knioła z "40 kontra 20"
Izabela Knioła z "40 kontra 20" dziękuje fanom za wsparcie
Źródło: Instagram @izabela_kniola
Izabela Knioła z "40 kontra 20" od dłuższego czasu motywuje swoje obserwatorki do aktywności fizycznej. Sama przeszła metamorfozę i czuje się lepiej w swoim ciele. Jeszcze kilka dni temu pokazywała, jak bawiła się na weselu, a teraz nie ma dobrych wieści. Co się stało?

Izabela Knioła nie znalazła miłości w programie "40 kontra 20". Większość czasu spędziła tam na glampingu, jednak dla młodszego bohatera show — Tomasza Zarzyckiego była raczej dobrą przyjaciółką, niż kandydatką na partnerkę. Mężczyzna mógł się do niej zwrócić w każdej sprawie i bardzo cenił jej podejście do życia. Iza szybko zyskała fanów, którzy nawet po zakończeniu show chętnie śledzą jej życie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

5062023_WDUSZYMIGRA_MAGDAFEMME (1)
"W duszy mi gra". Magda Femme o kulisach odejścia z Ich Troje, solowej karierze i pracy z partnerem
#W DUSZY MI GRA... Magda Femme przygodę z muzyką rozpoczynała w zespole Ich Troje. To jej wokal pokochali pierwsi fani grupy, którzy z lubością wsłuchiwali się w piosenkę "Prawo". Od tamtego momentu minęło przeszło 27 lat. W tym czasie Magda Femme rozwinęła karierę solową, ugruntowując swoją pozycję w rodzimym przemyśle muzycznym. W rozmowie z Dominiką Kowalewską wraca pamięcią do początków i zdradza, jakie ma plany na najbliższą przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Iza z "40 kontra 20" powiadomiła o stanie swojego zdrowia

Izabela Knioła odeszła z programu z podniesioną głową. W show poznała inne silne kobiety, z którymi utrzymuje kontakt do dziś. Przyjaźni się z Amirą — partnerką Toma Grabowskiego. Obie uczestniczki "40 kontra 20" są przebojowe i ciężko pracują na to, na czym im zależy. Iza Knioła zebrała na Instagramie spore grono obserwatorów. Śledzi ją w tej chwili aż 54,4 tys. kont. Kobieta zamieszcza na swoim profilu przede wszystkim posty dotyczące rzeźbienia sylwetki, która dziś wygląda imponująco.

Niestety Iza na jakiś czas będzie musiała pożegnać się z aktywnością fizyczną. Udostępniła na Instagramie zdjęcie nogi, którą ma teraz w ortezie.

"Moja rzeczywistość na sześć najbliższych tygodni" - poinformowała.

Iza z "40 kontra 20" otrzymała od fanów wiele wspierających wiadomości. W kolejnym InstaStories zwróciła się do nich z podziękowaniem za całą uwagę.

"Dziękuję wszystkim za życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i za waszą całą troskę o mnie" - napisała.

Iza z "40 kontra 20"
Iza z "40 kontra 20" powiadomiła o stanie swojego zdrowia
Iza z "40 kontra 20"
Źródło: Instagram @izabela_kniola

Tak wygląda teraz Izabela Knioła z "40 kontra 20"

Internauci zachwycają się przemianą Izy Knioły i gratulują kobiecie determinacji. Choć, jak sama przyznaje, jeszcze będzie walczyć o wymarzoną sylwetkę, to już widać efekty. Uczestniczka show dodała, że czuje się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

"Pamiętaj, jesteś kobietą… jesteś silna... mądra… niesamowita…nieważne, jaki rozmiar nosisz … bądź szczęśliwa" - napisała na Instagramie jakiś czas temu, sugerując swoim obserwatorkom, aby się nie poddawały.

Iza wyjaśniła, że choć miała chwile zwątpienia, to trzyma się swoich postanowień. Zdradziła, że korzysta z planu treningowego i liczy kalorie.

"Wspaniałe wyglądasz i zawsze. Masz w sobie to coś, ale jeżeli dziś ze swoim ciałem i ze sobą czujesz się psychicznie lepiej, to nie może nic piękniejszego" - oceniła obserwatorka Izy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @izabela_kniola

podziel się:

Pozostałe wiadomości