Karolina Kamińska z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Karolina Kamińska z "40 kontra 20"
Karolina Kamińska z "40 kontra 20"
Źródło: TVN
Karolina Kamińska to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Karolina Kamińska znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą i Joanną Maloney będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Karolina Kamińska z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Karolina Kamińska ma 37 lat i pochodzi z Żukowa niedaleko Trójmiasta. Od czternastu lat mieszka za granicą i świetnie sobie radzi na obczyźnie. W Anglii ma własny salon piękności. Uwielbia podróżować oraz spędzać aktywnie czas. Bardzo wrażliwa, a jednocześnie ambitna i samodzielna. Dzięki swojej pracowitości i determinacji realizuje wyznaczone cele. 

"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Kamińska z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Karolina Kamińska bardzo chciałaby założyć rodzinę i ma nadzieję, że pozna w końcu odpowiedniego mężczyznę. Szuka partnera, który marzyłby o tym samym, a oprócz tego miałby podobne do niej cechy charakteru – lojalność, przedsiębiorczość i otwartość na ludzi. 

Karolina Kamińska z "40 kontra 20" –  Instagram

Karolina Kamińska prowadzi prywatne konto w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nickiem @kala19832.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości