Tajemniczy Arek Tańcula o Julii von Stein. "Jej faceci przemijają, a ja jestem obok"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Julia von Stein

Julia von Stein jest jedną z uczestniczek programu "Królowe życia". Uczestniczka wystąpiła ostatnio w programie "99 gra o wszystko" u boku Arkadiusza Tańculi. Teraz w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o ich relacji.

Julia von Stein dała się poznać widzom w programie "Królowe życia" na TTV. Fani formatu byli zainteresowani pracą 27-latki, bowiem ta zajmuje się branżą funeralną. Nie tak dawno Julia von Stein wystąpiła w programie "Damy i wieśniaczki", a internauci byli zachwyceni jej zachowaniem w programie.

Julia von Stein o przyjaźni z Arkadiuszem Tańculą
Julia von Stein o przyjaźni z Arkadiuszem Tańculą Julia von Stein o przyjaźni z Arkadiuszem Tańculą

Julia von Stein przyjaźni się z Arkadiuszem Tańculą

Uczestniczka bardzo szybko odnalazła się w nowej rzeczywistości i starała się dobrze bawić. Ostatnio 27-latka wzięła udział w programie "99 gra o wszystko", gdzie wystąpiła razem ze swoim przyjacielem, zawodnikiem Fame MMA i trenerem personalnym.

Aby podgrzać atmosferę niedługo po nagraniach, Julia von Stein udostępniła na Instagramie zdjęcie, z klęczącym u jej boku przyjacielem, który wręczał jej pierścionek. To właśnie wtedy jej obserwatorzy dowiedzieli się, kim dla uczestniczki jest Arkadiusz Tańcula.

Julia von Stein dodała zdjęcie z Arkadiuszem Tańculą
Julia von Stein dodała zdjęcie z Arkadiuszem Tańculą Julia von Stein dodała zdjęcie z Arkadiuszem Tańculą Źródło: Instagram

Arkadiusz Tańcula o związkach Julii von Stein

Niedługo później w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl para powiedziała o swojej relacji. Arkadiusz Tańcula przyznał, że jego kontakty z królową życia zacieśniają się, kiedy ta nie jest w związku.

- To jest tak, że my się bardziej kolegujemy, kiedy Julia nie jest w związku, bo potem ona jest w jakimś związku, jej partnerzy według oficjalnej wersji "są zazdrośni", a ja widzę, że ona jest taka, że poświęca się tym związkom i już nie ma dla mnie czasu, ale kiedy coś jest nie tak, to dzwoni, żali się i płacze — powiedział.

Julia von Stein dodała:

- Poznaliśmy się lata temu, kiedy byłam jeszcze piękna i młoda, teraz już jestem tylko bogata (śmiech). Mam lustro w domu, więc niestety widzę — dodała.

Arkadiusz Tańcula, chcąc podkreślić lata, które zna się z uczestniczką, dodał:

- Jej faceci przemijają, a ja cały czas jestem obok, wracam jak boomerang — powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości