Agnieszka Kotońska pokazała się w nowej odsłonie. Jeden element wiele zmienił

Agnieszka Kotońska w nowej odsłonie
Agnieszka Kotońska w nowej odsłonie
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Kotońska jest ulubienicą widzów stacji TTV. Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" znana jest z częstego eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Teraz jednak Agnieszka Kotońska nie zmieniła wiele, jednak dodała pewien element. Zobaczcie, co to takiego.

Agnieszka, Artur i Dajan Kotońscy to rodzina z Chodzieży, która zyskała rozpoznawalność w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym uczestnicy z całej Polski komentują znane i lubiane programy, seriale i filmy ku uciesze widzów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Kotońska o hejcie i przyjaźniach
Agnieszka Kotońska o hejcie i przyjaźniach

Agnieszka Kotońska pokazała się w innej odsłonie

Kotońscy od wielu lat zasiadają na kanapie i komentują różne formaty, a widzowie na przestrzeni czasu mogli obserwować zmieniający się wystrój ich salonu z perspektywy telewizora, a także ogromną metamorfozę, jaką przeszła Agnieszka Kotońska.

Ukochana Artura Kotońskiego całkowicie odmieniła swoje życie. Zaczęła regularnie korzystać z siłowni, zaczęła się zdrowo odżywiać i przestała eksperymentować z kolorem włosów. Musimy przyznać, że Agnieszka Kotońska obecnie wygląda na kilkanaście lat mniej niż na początku show.

Agnieszka Kotońska niejednokrotnie podkreślała, że teraz czuje się wyśmienicie. Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" teraz postanowiła delikatnie odświeżyć swój wizerunek i zaczęła nosić okulary. Nowy look pokazała na Instagramie.

Agnieszka Kotońska w okularach
Agnieszka Kotońska w okularach
Agnieszka Kotońska w okularach
Źródło: Instagram
Agnieszka Kotońska w okularach
Agnieszka Kotońska w okularach
Agnieszka Kotońska w okularach
Źródło: Instagram

Agnieszka Kotońska o małżeństwie

Agnieszka i Artur Kotońscy są małżeństwem od 30 lat. Para poznała się jeszcze w czasach szkolnych i szybko na świecie pojawił się ich syn Dajan. Kotońscy szybko musieli się odnaleźć w nowej rzeczywistości, bowiem mieli zaledwie 16 lat.

Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską małżeństwo wspomniało swoje pierwsze randki. Jak się okazało, nadal pamiętają pierwszy pocałunek.

- Tak, pamiętamy. To było sporo lat temu, ale pierwszego pocałunku, pierwszego "kocham cię" się nigdy nie zapomina — powiedziała Agnieszka Kotońska.

Artur Kotoński szybko zaznaczył, że to nie była miłość od pierwszego wejrzenia.

- My na początku nie byliśmy za sobą, Agnieszka mnie nie lubiła i ja jej. To była miłość szkolna, ale nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ta miłość dopiero z czasem się narodziła, ale chodziliśmy do jednej szkoły, dorastaliśmy blisko siebie i nigdy nam nie było po drodze, ale chyba los tak chciał, że nasze serca się połączyły — wyjaśnili.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości