Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" zdecydowali się na odważny krok. "Zrobiliśmy to!"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyjechali w podróż poślubną
Źródło: Instagram
Spełnienie marzeń, odwaga, adrenalina - te trzy słowa doskonale opisują ostatnią niesamowitą przygodę Agnieszki Łyczakowskiej i Wojciecha Janika. Para znana z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła przetestować swoje granice i skoczyć ze spadochronem. Ta niezwykła przygoda nie tylko przyniosła im mnóstwo emocji, ale jak się okazuje także przezwyciężenie słabości.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili przełamać strach i skoczyć ze spadochronem. Całą przygodę uwiecznili na filmie opublikowanym na ich kanale w serwisie Youtube. Nie obyło się także bez relacji w mediach społecznościowych. Zobacz, jakie emocje towarzyszyły parze podczas tego ekstremalnego doświadczenia!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie

Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przezwyciężył fobię

W wideo opublikowanym przez uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Wojtek opowiedział, że skok ze spadochronem był wyjątkowym prezentem z okazji wieczoru kawalerskiego. Dla jego żony był to zaś upominek na 35. urodziny. Para wyruszyła do szkoły skoczków w Nowym Targu pełna emocji i radości. Jednak atmosfera na miejscu nie była spokojna, ponieważ musieli oczekiwać aż sześć godzin na odpowiednie okno pogodowe do skoku. Wojtek chciał już zrezygnować, ale w Agnieszce czekanie na spełnienie marzenia tylko zwiększało apetyt na tę niezwykłą przygodę.

Sam skok był niezapomnianym przeżyciem dla obojga. Po opadnięciu z nieba nie mogli się uspokoić i z trudem udało im się zebrać myśli. Agnieszka opisała skok tylko dwoma słowami "obłęd" i "czad". Dokładniejszą relację przekazali już w domu.

Agnieszka podkreśliła, że nie widziała jeszcze piękniejszych widoków, od tych które mogła podziwiać ze spadochronu. Wojtek zaś zdradził ważną rzecz, która wpłynęła na jego odbiór skoku. Powiedział, że choć nie ma lęku wysokości, to boryka się z fobią przed otwartą przestrzenią. Jednak obecność profesjonalnego instruktora trochę go uspokoiła, a przerażająca wizja przekształciła się w niezapomniane doświadczenie. Zdradził, że przezwyciężenie własnych słabości w tak spektakularny sposób przyniosło mu nie tylko chwilową radość, ale również poczucie siły i triumfu. Polecił każdemu przezwyciężanie swoich fobii. Choć nie został wyleczony, to sama świadomość, że może pokonać strach, jest dla niego zwycięstwem.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: TVN

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o skoku ze spadochronem

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie omieszkała podzielić się swoimi uczuciami po skoku ze spadochronem z fanami na Instagramie, gdzie opublikowała relację foto. Do zdjęć dodała piękny opis, który nie tylko oddaje to, jak bardzo podobała jej się wspólna przygoda z mężem, ale także jak szczęśliwa jest ze swojego obecnego życia i chwil, które tworzą razem z Wojtkiem.

"Zrobiliśmy to !!! Skok spadochronowy - kolejne moje marzenie odhaczone na liście. Emocje, jakie temu towarzyszyły, są nie do opisania… Mam nadzieje, że filmik, który dostaniemy ze szkoły skoczków pokaże to co w tamtej chwili przeżywaliśmy. Kocham swoje życie!!! Cieszę się, że na swoje 35 urodziny, mogłam oddać skok w chmurach przy zachodzie słońca za górami - nie wiem, czy w życiu widziałam coś piękniejszego" - czytamy w jej poście.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości