Alicja z "Kanapowczyń" już tak nie wygląda. Po dawnej fryzurze nie ma śladu

Alicja z "Kanapowczyń 2"
Alicja z "Kanapowczyń 2"
Źródło: Marcin Tyszka/TTV
Alicja przeszła imponującą przemianę w programie "Kanapowczynie". Dzięki ogromnej determinacji i woli walki udało jej się schudnąć ponad 30 kg. Teraz kobieta pochwaliła się kolejną zmianą. Przeszła metamorfozę pod okiem koleżanki z programu.

W drugiej serii programu TTV "Kanapowczynie" widzowie mieli okazję obserwować życie pięciu kobiet z regionu Dolnego Śląska — Alicji, Anety, Agnieszki, Pauliny i Katarzyny. Ich głównym celem było zrzucić nadmiar kilogramów i poprawić stan swojego zdrowia, co wymagało od nich istotnych zmian w stylu życia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

18042024_SZAFY_GWIAZD_ELDURSI_ODCINEK
Klaudia El Dursi o złotej garderobie, torebkach-nagrodach i największym "dziwadle"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Alicja z "Kanapowczyń" przeszła metamorfozę pod okiem Agnieszki z programu

Alicja z "Kanapowczyń" kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Kobieta niedawno pokazała swoją jeszcze szczuplejszą sylwetkę, a teraz pochwaliła się odświeżoną fryzurą. Za jej przemianę odpowiada inna uczestniczka z tego samego telewizyjnego show — Agnieszka.

Kobieta jest jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek programu TTV "Kanapowczynie". Podobnie jak jej koleżanka w programie przeszła niemałą metamorfozę, którą nadal utrzymuje. Prywatnie jest fryzjerką odnoszącą zawodowe sukcesy.

Obie panie widać świetnie się ze sobą dogadują, bo niedawno opublikowały na swoich instagramowych kontach nagranie ze wspólnie spędzanych chwil. Możemy na nim zobaczyć, jak Agnieszka przemienia proste włosy Alicji w imponujące fale, a także dodaje im jaśniejszego koloru z przodu. Trzeba przyznać, że metamorfoza kobiety robi wrażenie.

Alicja z "Kanapowczyń 2" schudła jeszcze bardziej

Jedną z uczestniczek, która zaskoczyła wszystkich swoją transformacją w programie "Kanapowczynie" była 28-letnia kelnerka Alicja. Kobieta ważyła 105,5 kg na początku programu. W trakcie telewizyjnego show okazało się, że praca w restauracji, gdzie częste były tłuste potrawy jak pizza czy frytki, przyczyniła się do jej otyłości.

Mierząca 174 cm, z BMI wynoszącym 36 Alicja była zgodnie ze skalą oceny zakwalifikowana do II stopnia otyłości. Kobieta zaczęła w programie zmieniać swoje życie.

Jednak Alicja nie skończyła swojej transformacji po zakończeniu show. Nadal dba o swoje zdrowie fizyczne, wypracowane ciężką pracą podczas "Kanapowczyń", i chętnie dzieli się swoją inspirującą historią za pośrednictwem Instagrama.

Najnowsze zdjęcia "przed" i "po" przemianie Alicji spotkały się z entuzjastycznymi reakcjami fanów, którzy byli pełni podziwu dla jej nowej, jeszcze bardziej szczupłej sylwetki. Dla wielu z nich stała się ona prawdziwym źródłem inspiracji do walki ze swoją otyłością.

Alicja z "Kanapowczyń 2" schudła jeszcze bardziej
Alicja z "Kanapowczyń 2" schudła jeszcze bardziej
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Tyszka/TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości