Alicja z "Kanapowczyń" nadal chudnie? Nowe zdjęcia zwalają z nóg

Alicja z "Kanapowczyń"
Alicja z "Kanapowczyń"
Źródło: Player
Alicja przeszła niewiarygodną metamorfozę, którą mogliśmy śledzić w programie "Kanapowczynie". Uczestniczka nie spoczęła jednak na laurach. Po zakończeniu emisji show jej waga spadła o dodatkowe kilogramy. Dziewczyna pokazała, jak wygląda obecnie. W poście na Instagramie zestawiła nowe zdjęcie ze starym. "Całkiem inna kobieta" - pisali zdumieni widzowie.

W drugiej edycji programu "Kanapowczynie" widzowie mieli okazję śledzić historie pięciu kobiet z Dolnego Śląska - Alicji, Anety, Agnieszki, Pauliny i Katarzyny. Przez sześć miesięcy Ślązaczki starały się poprawić swoje zdrowie i zmniejszyć wagę. To wyzwanie wymagało od nich drastycznej zmiany stylu życia, co było ogromnym wyzwaniem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Alicja z "Kanapowczyń" pokazała metamorfozę

Alicja to 28-letnia kelnerka, która pracuje we włoskiej restauracji. Kiedy zgłosiła się do "Kanapowczyń" ważyła 105,5 kg. Bogate w tłuszcz dania, takie jak pizza czy frytki, które serwuje w pracy, bardzo negatywnie odbiły się na jej sylwetce. Alicja nigdy nie omijała okazji, by skosztować tych pyszności. Przy wzroście 174 cm miała BMI wynoszące 36, co oznaczało II stopień otyłości. O jej siedzącym trybie życia świadczyło również, że 1,4 kilometrową trasę do pracy przemierzała taksówką. Co więcej, każdego dnia wypijała sześć energetyków.

Alicja marzy jednak o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci. Właśnie ten cel skłonił ją do podjęcia walki o zdrowie. Wyniki jej starań były zdumiewające. W trakcie programu Alicja zrzuciła ponad 30 kg. Ale to nie koniec jej drogi do szczupłej sylwetki.

Po zakończeniu programu dziewczyna zdecydowała się podzielić z fanami kolejnym osiągnięciem. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła porównanie zdjęć sprzed i po metamorfozie. Fotografie dzieli równo rok.

"Maj 2023 vs maj 2024. Jestem dumna z siebie" - napisała.

Internauci byli zachwyceni jej przemianą i docenili wysiłek, jaki Alicja włożyła w zrzucenie zbędnych kilogramów i treningi. W ostatnim odcinku programu waga Alicji wyniosła 75 kg. Teraz dziewczyna wyznała, że waży już tylko 72 kg, co oznacza, że schudła jeszcze dodatkowe 3 kg. Fani komentowali jej post w pozytywny sposób.

"Motywujesz do działania"; "Ala jesteś dla mnie ogromną inspiracją, też się odchudzam od listopada, mam już -18kg", "My również jesteśmy z ciebie dumne"; "Ja również walczę od stycznia ze zbędnymi kilogramami"; "Mega przemiana, całkiem inna kobieta"; "Petarda. Gratuluję!!!"; "Gratuluję i życzę wytrwałości" - czytamy w sekcji komentarzy. 

Ile schudły "Kanapowczynie" z drugiej edycji?

"Kanapowczynie" w programie przeszły niesamowitą metamorfozę. Łącznie schudły ponad 116 kilogramów. Efekty odchudzania zostaly utrwalone na sesji zdjęciowej z uznawanym fotografem Marcinem Tyszką.

Alicja w ostatnim odcinku programu ważyła 75 kg. To oznacza, że zrzuciła 30 kg. W talii zmniejszyła obwód o 42 centymetry.

Alicja z "Kanapowczyń 2"
Alicja z "Kanapowczyń 2"
Źródło: Marcin Tyszka/TTV

Aneta rozpoczęła przygodę w "Kanapowczyniach" z wagą 112,1 kg. W ostatnim odcinku waga wskazała 78,4 kg. To oznacza, że straciła ponad 33 kg.

Aneta z "Kanapowczyń 2"
Aneta z "Kanapowczyń 2"
Źródło: Marcin Tyszka/ TTV

Najwięcej kontrowersji w tym sezonie programu wywołała Paula. Doktor Jakub Bukowczan zaznaczył, że jej proces odchudzania mógł przebiegać lepiej. W trakcie ważenia wynik wynosił 127 kg. Uczestniczka zrzuciła 20 kg.

Paulina z "Kanapowczyń 2"
Paulina z "Kanapowczyń 2"
Źródło: Marcin Tyszka/TTV

Kasia na starcie "Kanapowczyń" ważyła 93 kg. Po przemianie jej waga to 79 kg — co oznacza, że schudła 14 kg.

Kasia z "Kanapowczyń 2"
Kasia z "Kanapowczyń 2"
Źródło: Marcin Tyszka/TTV

Aga na początku programu "Kanapowczynie" ważyła 83,6 kg. Dziś jej waga to 64,4 kg. To oznacza, że straciła ponad 19 kg.

Agnieszka z "Kanapowczyń"
Agnieszka z "Kanapowczyń"
Źródło: Marcin Tyszka/TTV

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości