Aneta Glam leci w kosmos. Powód jej "misji" zdumiewa

"Królowa przetrwania". Aneta Glam-Kurp
"Królowa przetrwania". Aneta Glam-Kurp
Źródło: Player
Aneta Glam-Kurp znowu zaskoczyła internautów. Celebrytka nie cierpi na brak pieniędzy, a ostatnia zachcianka tylko to udowadnia. Uczestniczka "Królowej przetrwania" wyjawiła, że przygotowuje się właśnie to niezwykłej podróży. W 2026 roku planuje... okrążyć Księżyc!

Aneta Glam-Kurp dała się poznać widzom w programie "Żony Miami". Kobieta od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie poznała ukochanego. Widzowie pokochali celebrytkę za wrodzony optymizm i szczerość, która była jej cechą charakterystyczną. Teraz Anetę Glam-Kurp ponownie możemy oglądać na antenie, tym razem jednak w zgoła innych okolicznościach. Kobieta zdecydowała się bowiem wziąć udział w programie "Królowa przetrwania".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

18122023_KROLOWEPRZETRWANIA_GLAM
Aneta Glam-Kurp o udziale w "Królowej przetrwania"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta Glam-Kurp wybiera się w kosmos

Mimo że emisja "Królowej przetrwania" trwa w najlepsze, od realizacji show minęło jednak sporo czasu i panie powróciły już do codziennego życia. Aneta Glam-Kurp aktywnie promuje w mediach społecznościowych wegańską dietę i pokazuje ludziom, co kryje się za ich mięsną dietą. Ponadto celebrytka wciąż czerpie garściami z życia, nie zważając na komentarze czy negatywne opinie internautów.

Z pewnością cechą charakterystyczną instagramowej działalności kobiety, jak zresztą każdej z uczestniczek "Królowej przetrwania", jest wyidealizowany i lekko cukierkowy sposób przedstawiania własnego życia. Aneta Glam-Kurp w rozmowie z nami przyznała, że pokazanie się przed kamerami bez makijażu i filtrów sporo ją kosztowało. Toteż w mediach społecznościowych prezentuje się fanom raczej w pełnym makijażu i w wersji glamour.

Niedawno Aneta Glam-Kurp zaskoczyła internautów. Przyznała, że zaczyna przygotowania do... lotu w kosmos! Celebrytka prawdopodobnie w 2026 roku wyruszy w podróż dookoła Księżyca.

Niebo jest granicą? Nie dla mnie! Przygotowuję się do podróży dookoła Księżyca, mam nadzieję w 2026 roku. Przede mną dwa lata przygotowań. To był mój pierwszy dzień, moje pierwsze zajęcia. Niesamowita wiedza, niesamowite doświadczenie i niesamowita szansa... Dlaczego chcę to zrobić? Czasami, aby móc rozwiązać problem, bardzo pomaga spojrzenie z dystansu i perspektywy. A nasza planeta ma ogromne problemy...
- napisała pod najnowszym postem.
Aneta Glam-Kurp
Aneta Glam-Kurp
Źródło: Instagram

Aneta Glam-Kurp zdradza cenę lotu

Poza postem w mediach społecznościowych celebrytki znajdziemy bogatą fotorelację z pierwszego treningu. Nic więc dziwnego, że internauci chcieli dowiedzieć się, ile taka przyjemność kosztuje. Okazuje się, że kwota jest dosyć wysoka!

"W roku 2026 będę miała taką możliwość, bez wychodzenia ze statku kosmicznego oczywiście, tylko przelot wokół orbity, za około 500 000 - 1 000 000 $ plus 2-letnie kursy przygotowawcze. Pierwszy kurs taki, jak zrobiłam wczoraj, kosztuje 10 000 $" - napisała Aneta Glam-Kurp.

Aneta Glam-Kurp lot w kosmos
Aneta Glam-Kurp lot w kosmos
Źródło: Instagram

Co więcej, celebrytka wyjawiła, że lot na Księżyc w jedną stronę trwa około 2-3 dni. A co za tym idzie, cała podróż powinna zająć około 6 dni. Okazuje się, że internauci byli bardzo zainteresowani tym, kogo z programu "Królowa przetrwania" ewentualnie zebrałaby ze sobą. Odpowiedź była prosta: padło na Ewelonę i Josie Kwaśniewską. Aneta Glam-Kurp nie ukrywa, że co do cierpliwości, która na pewno przyda się w trakcie podróży, może byś spokojna. Sprawdziła ją w tajlandzkiej dżungli, w której musiała spędzać czas z osobami, których nie darzyła sympatią.

Aneta Glam-Kurp lot w kosmos
Aneta Glam-Kurp lot w kosmos
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości