Anita ze "ŚOPW" zaskoczyła internautów. "Nie wytrzymałam"

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Anita Szydłowska, która znalazła miłość w trzecim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jest dumną mamą i żoną. Bohaterka show od lat aktywnie prowadzi instagramowy profil, za pośrednictwem którego dzieli się codziennym życiem. Jej pociechy są już całkiem duże, co dumna mama pokazała, prezentując efekty sesji zdjęciowej z okazji Dnia Matki.

Anita Szydłowska była bohaterką trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wówczas na ślubnym kobiercu poznała wybranego specjalnie dla niej partnera Adriana Szymaniaka. Para z miejsca przypadła sobie do gustu i z nadzieją patrzyła w przyszłość. Bohaterowie show stworzyli zgrane małżeństwo, które trwa do dziś. Choć co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki na temat kryzysów w ich relacji, nic nie wskazuje na to, by miało być w nich nawet najmniejsze ziarno prawdy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Dalsze losy uczestników — co u nich słychać?

CZT_KRZYSZTOFZOLTAK_METAMORFOZY
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się uroczymi kadrami

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak tworzą jedno z najbardziej udanych, ale również cieszących się ogromną sympatią małżeństw. Są przykładem na to, że w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" można znaleźć prawdziwą miłość, na którą czekało się od lat. Oboje spełniają się aktualnie nie tylko jako rodzice, ale również jako influencerzy. Anita Szydłowska podejmuje współprace z popularnymi markami, chętnie opowiada o codziennym życiu, a także o przełomowych momentach, które wydarzają się w jej rodzinie. Jednym z nich było z pewnością zaprowadzenie córki na lekcje tańca. Bohaterka "ŚOPW" od wielu lat jest tancerką. Choć po urodzeniu dzieci nie wróciła do zawodowstwa, ten wciąż gra jej w duszy, czego nie ukrywa.

"Często dostaję pytanie, czy wrócę do tańca. Ja nigdy z tańca nie zrezygnowałam, ponieważ jest moją życiową pasją, a pasja nie znika wraz z urodzeniem dziecka. Jest obecna w sercu, ale na wszystko jest w życiu odpowiedni czas. Uważam, że życie pełne pasji jest bogatsze, pełniejsze. Teraz kiedy Jerzyk i Bianka są tacy malutcy, ten czas mija tak szybko i chcę go spędzać z nimi jak najwięcej, bo wiem, że to więcej się nie powtórzy" - napisała w listopadzie 2021 roku pod jednym ze wpisów.

W zeszłym roku Anita Szydłowska posłała córkę na lekcje baletu. Czy dziewczynka złapie bakcyla tak, jak mama?

Czytaj też: Anita ze "ŚOPW" pochwaliła się radosną chwilą. "Nie mogę opanować wzruszenia"

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, który Anita Szydłowska z pewnością świętuje. Za pośrednictwem instagramowego profilu pochwaliła się czymś, co nie mogło dłużej czekać! Okazało się, że wraz z dziećmi zrealizowała sesję zdjęciową w przepięknych strojach i wyjątkowej scenerii.

"Miałam poczekać z tym zdjęciem na dzień mamy, ale... nie wytrzymałam. Bajkowe zdjęcia, zobaczcie, jak te moje skarby już urosły!" - napisała.

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z córką
Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z córką
Źródło: Instagram

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła internautów

Niedługo później w mediach społecznościowych pochwaliła się pełną fotorelacją z sesji. Na zdjęciach świetnie bawi się z ukochanymi dziećmi. Aż trudno uwierzyć, że Jerzyk i Blanka aż tak urośli. Sama dumna mama nie może wyjść z podziwu. Anita Szydłowska zdecydowała się na wzruszające wyznanie na temat macierzyństwa. Przy okazji przyznała, jaki stosunek ma do Dnia Matki.

"Pokochałam was od pierwszego dnia, gdy usłyszałam wasze bicie serca. Nosiłam pod swoim, a kiedy się pojawiliście, oddałam wam całe! Dzień mamy jest dla mnie najpiękniejszym dniem. Choć najcudowniejszy prezent jest wtedy kiedy małe rączki obejmują moją szyję i słyszę: 'kocham cię mamusiu'; już dawno chciałam, aby byli ze mną zawsze — tak symbolicznie i w końcu to się spełniło" - czytamy.

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się, że Anita Szydłowska doczekała się naszyjnika, w którym może zamieścić zdjęcia swoich pociech. Kobieta nie ukrywała wzruszenia, a internauci nie mogli wyjść z podziwu. Rodzina zaprezentowała się na fotografiach przepięknie — przyznają jednogłośnie fani.

"Przepiękne dzieciaczki i mama oczywiście też";

"Te zdjęcia wyglądają magicznie! Pozdrawiam serdecznie całą waszą rodzinkę";

"Dzieciaki jakie już duże! Ale najbardziej niesamowite jest to, że na tych zdjęciach widać tę miłość między wami" - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości