Izu Ugonoh został ojcem. Ukrywał ciążę żony, teraz pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

Izu Ugonoh
Izu Ugonoh
Źródło: Materiały prasowe Player
Izu Ugonoh to polski sportowiec nigeryjskiego pochodzenia, Mistrz Europy i Świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny Mistrz Polski w kick-boxingu. Prywatnie jest bratem znanej z "Top Model" Osi Ugonoh. Niedawno mężczyzna pochwalił się, że wziął ślub, a teraz ogłosił narodziny pierwszego dziecka. Poznajcie imię i płeć jego pociechy.

Izu Ugonoh znany jest nie tylko ze świata sportu, bowiem ma na koncie epizodyczną rolę w filmie "Drogówka" oraz w serialu "Pełną parą". Brał także udział w programie rozrywkowym "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w 2016 roku. Niedawno na Playerze mogliśmy oglądać program "Królowa Przetrwania", którego był prowadzącym.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TOPMODEL_SOKOLOWSKA_OPIEKADZIECKOMAZ
Kasia Sokołowska o podziale obowiązków w opiece nad dzieckiem. "Tu was zaskoczę!"

Izu Ugonoh został ojcem. Pokazał zdjęcie dziecka

Izu Ugonoh w grudniu 2023 roku ożenił się z Antoniną Banaś. Sportowiec niewiele mówił o życiu prywatnym, dlatego, gdy ujawnił, że planuje ślub, wiele osób było zaskoczonych. Prezenter telewizyjny zdradził w rozmowie z Plejadą, że oświadczył się ukochanej dwa czy miesiące przed ślubem, więc nie miał zbyt wiele czasu na przygotowanie uroczystości. Izu Ugonoh ujawnił, że to jego narzeczona zaproponowała szybki ślub.

"Moja narzeczona powiedziała: 'jakbyśmy wzięli ślub teraz, to byśmy już mieli z głowy wszystko, żebyśmy mogli się zająć życiem' i spodobał mi się jej pomysł [...]. W ostatnim tygodniu zmieniliśmy wszystko. Oprócz ratusza, miejsce, w którym miało się odbyć wesele na 50 osób, musieliśmy zmienić ze względu na pogodę" - powiedział w wywiadzie.

Sportowiec dodał, że marzy o dzieciach i wyznał, że już nad tym pracuje z ukochaną. Jak się teraz okazało, para szybko się tego doczekała. 21 maja Izu Ugonoh powitał na świecie córkę. Pokazał zdjęcie noworodka ze szpitala i ujawnił, jak nazwał dziewczynkę.

Poznajcie naszą córeczkę Zoe Ugonoh
- zdradził dumny tata.

Rodzeństwo Ugonoh — kim są, co robią w show-biznesie?

Izu Ugonoh urodził i wychował się w Polsce. Dorastał na gdańskiej Żabiance. Ma cztery siostry. Najbardziej znana jest Osi Ugonoh, która 10 lat temu zwyciężyła w 4. edycji "Top Model". Do dziś pracuje jako modelka. Popularna w mediach społecznościowych jest jeszcze Ogi Ugonoh, która jest influencerką i aktywistką. Pozostałe siostry stronią od show-biznesu.

"Pozostałe dziewczyny się nie pokazują po prostu w mediach społecznościowych. Nasza starsza siostra jest taką osobą, która nas wspiera. To jest siostra dobra rada, która po prostu nie chciała być na social media. Wiele razy już jej mówiliśmy, że ona by się 'sprzedała', że tak powiem, bo ma swoją rodzinkę, jest mega zabawna" - powiedziała Osi Ugonoh w "Dzień Dobry TVN".

Izu Ugonoh w dzieciństwie opiekował się siostrami. Rodzeństwo pochwaliło się swoją wspaniałą relacją, która trwa w dorosłym życiu.

"To jest na pewno ogromny skarb, że mamy takie relacje. Jeżeli ktoś nie ma tak dużego rodzeństwa, to z pewnością przyjaciele mogą zastępować takie osoby. Można powiedzieć, że my się po prostu przyjaźnimy. Myślę, że to jest szczęście" - podsumował.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości