Andrzej Gąsienica o córce i wychowaniu. Chciałby dla niej męża górala?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Andrzej Gąsienica o córce. Chciałby dla niej męża górala?

Andrzej Gąsienica jest dumnym tatą dwójki dzieci. Bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" stara się przekazywać pociechom to, co wyniósł z rodzinnego, góralskiego domu. Tradycja jest dla niego ważna, choć sam musiał dojrzeć do tego, by ją docenić. W rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy chciałby dla córki męża górala.

Andrzej Gąsienica coraz prężniej radzi sobie przed kamerą. Mężczyzna zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", do którego zgłosiła ich jego żona Katarzyna Gąsienica. Para mieszka w samym centrum Zakopanego i doczekała się dwójki dzieci. Od kilku tygodni widzowie stacji TVN mogą oglądać ich zmagania w programie "Azja Express". Jak na razie idzie im całkiem nieźle, choć dla Katarzyny Gąsienicy zderzenie z realiami wyścigu okazało się dosyć trudne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej Gąsienica o córce. Chciałby dla niej męża górala?
Andrzej Gąsienica o córce. Chciałby dla niej męża górala? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Azja Express". Andrzej Gąsienica o wychowaniu dzieci

Andrzej Gąsienica jest rodowitym góralem, który wychował się u podnóża Tatr. Swoją ukochaną żonę poznał w barze, kiedy to przyszedł na spotkanie z kolegą. Katarzyna szybko przeprowadziła się do partnera i zamieszkała w jego rodzinnym domu.

- Nie pamiętam, jak poznała moich braci, ale z mamą było tak, że ona szukała pracy w Zakopanem i mieszkała w pensjonacie. Ja wtedy jeździłem z kinem objazdowym, ale kiedy wróciłem do domu, poszedłem do tego pensjonatu, wziąłem jej różową walizkę, spakowałem ją do niej i zabrałem do mnie. Przyszliśmy do domu i powiedziałem mamie: "Mamo, to jest Kasia. Będzie z nami mieszkać". I wtedy mama poznała Kaśkę. Mama jest w miarę liberalna, a jeśli nie była, to przy mnie się bardziej zrobiła (śmiech) - powiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Andrzej Gąsienica niejednokrotnie podkreślał, że zależy mu na pielęgnowaniu tradycji, w której wzrastał. Choć sam w dzieciństwie raczej jej nie doceniał. W rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że im jest starszy, tym zwraca na to większą uwagę i stara się kultywować to, co wyniósł z rodzinnego domu. I tą samą smykałkę chciałby zaszczepić w dzieciach.

- Chciałbym, żeby moje dzieci chodziły na taniec góralski czy na skrzypce. Ale oczywiście nie będę ich do tego zmuszał, więc jeżeli będą chciały, to jak najbardziej - podkreśla.

"Azja Express". Andrzej Gąsienica o córce. Chciałby dla niej męża górala?

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie doczekali się dwójki dzieci. Starsza z pociech to dziewczynka o imieniu Zosia, a młodszy chłopiec nosi imię Staszek. Mimo że dzieci są dosyć małe i randkowanie mają jeszcze przed sobą, Andrzej Gąsienica w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznaje, że gdyby nowy chłopak córki był z Warszawy, nie przypadłoby mu to do gustu.

- Kraków może być, lepiej niż Warszawa (śmiech). Warszawa jest daleko. Bym przebolał pod warunkiem, że mieszkaliby w Zakopanem - mówi Andrzej Gąsienica i dodaje:

- 8 lat ma Zośka, jeszcze się tak nad tym nie zastanawiałem. Zobaczymy, jak wejdzie w etap randkowania i przyprowadzania ewentualnych kandydatów do domu, to wtedy zrobimy selekcje.

Na pytanie, czy chciałby dla córki męża górala, Andrzej Gąsienica odpowiedział wymijająco. Chyba nie o tym marzy!

Gąsienicowie to duet pełen energii i charyzmy, dzięki którym zjednali sobie serca telewidzów. Oboje mają silne charaktery, a góralski temperament Jędrka Gąsienicy nie jest taki prosty do ujarzmienia. Kto rządzi w ich domu? Okazuje się, że zdania na ten temat są mocno podzielone. Więcej o tym przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu. Dyskusja bawi do łez

Andrzej i Kasia Gąsienicowie w "Azja Express" - pozostali uczestnicy

Andrzeja i Kasię Gąsieniców możemy oglądać w programie "Azja Express", który powrócił na antenę telewizji TVN wiosną. Pierwszy odcinek show zadebiutował 4 marca o 20:00, a kolejne epizody oglądać można w każdą sobotę o tej samej porze. Program ponownie prowadzi Daria Ładocha, a uczestnicy będą tym razem przemierzali Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. Wyścig rozpoczęło 8 par, jednak już pierwsza z nich musiała pożegnać się z dalszym udziałem w show.

Na ten moment w wyścigu "Azja Express" biorą udział:

  • Andrzej i Kasia Gąsienicowie
  • Krystian Pesta i Oliwia Pesta
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
  • Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć
  • Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
  • Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka - youtuberzy)

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości