Andrzej Gąsienica został zapytany o wady żony. Odpowiedź zaskoczyła fanów

Autor:
Dominika
Kowalewska
"Azja Express" - Andrzej i Kasia Gąsienicowie

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie są jedną z najbardziej charyzmatycznych par show "Gogglebox. Przed telewizorem". Już niedługo widzowie będą mogli oglądać ich zmagania w programie "Azja Express". Tymczasem Andrzej Gąsienica odpowiedział na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło żony Kasi. Jak wybrnął z krępującej sytuacji?

Już niedługo na antenę stacji TVN powróci "Azja Express". W 3. sezonie uczestnicy wybrali się w pełną przygód podróż po Turcji. W programie wzięli udział również znani i lubiani bohaterowie "Goggleboxa". Jak Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie poradzą sobie z przeszkodami, które czyhać będą na ich drodze? Tymczasem para coraz prężniej działa w sieci, przygotowując się na jeszcze większą popularność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej Gąsienica o zaręczynach
Andrzej Gąsienica o zaręczynach Andrzej Gąsienica o zaręczynach

"Azja Express". Andrzej Gąsienica o wadach żony

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie zdobyli popularność dzięki programowi stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Bohaterowie z poziomu kanapy komentują znane, lubiane bądź zaskakujące produkcje telewizyjne, również te, w których sami brali udział. Dotychczas małżeństwo Gąsieniców mogliśmy oglądam w innym show TTV "99. Gra o wszystko - VIP". Już niedługo, bo na początku marca, na antenę wraca długo wyczekiwany program "Azja Express". Tym razem uczestnicy wyruszyli do Turcji, a w tej szalonej przygodzie wzięli udział również Gąsienicowie z samego Zakopanego.

Para znana jest z niezwykłego poczucia humoru i ciętego języka, i właśnie za to pokochali ich fani z całej Polski. Małżonkowie aktywnie prowadzą profile w mediach społecznościowych. I choć dotychczas prym na internetowej płaszczyźnie wiodła Katarzyna Gąsienica, jej mąż Jędrek nie pozostaje z tyłu.

Niedawno Andrzej Gąsienica zorganizował Q&A, podczas którego fani mogli pytać, o co tylko chcieli. Jeden z internautów był żywo zainteresowany małżonką górala, a w szczególności - jej wadami i zaletami. Co na to Jędrek? Mężczyzna dyplomatycznie postanowił... nie odpowiadać!

"Chcesz, żebym miał pozamiatane? Nie dam się sprowokować. Nie wbija się kija w mrowisko. Kasia nie ma wad. Więcej napiszę na priv" - wybrnął zgrabnie Andrzej Gąsienica.

Andrzej Gąsienica z "Goggleboxa" został zapytany o wady żony. Odpowiedź zaskoczyła fanów
Andrzej Gąsienica z "Goggleboxa" został zapytany o wady żony. Odpowiedź zaskoczyła fanów Andrzej Gąsienica z "Goggleboxa" został zapytany o wady żony. Odpowiedź zaskoczyła fanów Źródło: Instagram @jedrekzzakopanego

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się dwójki dzieci, które wychowuje u podnóża Tatr. W rozmowie z Dagmarą Olszewską małżonkowie opowiedzieli o podziale obowiązków w ich domu. Jak się okazało, sprawa nie była wcale taka prosta.

- Ja jestem cwaniakiem... - zaczęła Katarzyna Gąsienica, zapytana przez Dagmarę Olszewską.

W słowo wtrącił się jednak Andrzej Gąsienica, który wie jedno:

- No oczywiście, że ja! [...] Niech Kaśka uważa, że ona, ale tak naprawdę to ja, przecież to proste.

Katarzyna Gąsienica nie ukrywała zaskoczenia i dopytywała męża o szczegóły.

- Nie będę rozwijał, bo wtedy będziesz znała moją taktykę, a nie mogę jej sprzedać - dodał Jędrek Gąsienica.

Żona górala przyznała, że jest cwaniakiem, który świetnie sobie radzi na własnym poletku.

- Ja mam wszystko zaplanowane, ja wiem, co mnie jutro czeka od rana do godziny 20. Wtedy jestem cwaniakiem. A jeżeli wkroczy jakiś element niespodzianki, to niestety wszystko mi się zaburza. Więc jestem cwaniakiem u siebie, na swojej płaszczyźnie - mówi i dodaje, kierując słowa do męża: - A ty nie wiem, gdzie jesteś cwaniakiem.

Po krótkiej wymianie uwag na swój temat Andrzej Gąsienica postawił sprawę jasno:

- Ona jest cwaniak, ale to ja rządzę!

"Azja Express" - od kiedy w TVN?

Po dosyć długiej przerwie na antenę stacji TVN powraca popularny i lubiany przez widzów program "Azja Express". Tym razem uczestnicy udali się do Turcji, gdzie w pocie czoła walczyli o zwycięstwo. W nowym sezonie wzięli udział m.in.: Czesław i Dorota Mozil, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Krystian Pesta i Oliwia Pesta, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski, Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, a także Angelika i Łukasz Trochonowicz.

Ich losy widzowie będą mogli śledzić od 4 marca. Emisja w każdą sobotę o godzinie 20:00.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości