Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu. Dyskusja bawi do łez

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu

Szalone małżeństwo Gąsieniców już wiosną będziemy mogli oglądać w show "Azja Express". Tymczasem warto poznać ich bliżej. Mieszkający w samym centrum Zakopanego Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiadają więcej o ich codzienności. Kto rządzi w domu?

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie to para, którą pokochali widzowie stacji TTV. Pierwsze medialne kroki stawiali w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", który przyniósł im ogólnopolską rozpoznawalność. W show "99 - Gra o wszystko. VIP" walczyli z innymi gwiazdami stacji o wielką wygraną, a już niedługo będziemy mogli oglądać ich w "Azji Express". Para opuści klimatyczny dom w samym sercu Zakopanego i wyruszy na podbój świata!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich związku

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie od kilku lat są szczęśliwym małżeństwem. Para doczekała się dwójki dzieci, które wychowują w domu w Zakopanem. Starsza z pociech to dziewczynka o imieniu Zosia, a młodszy chłopiec nosi imię Staszek.

Jakie były ich początki? Andrzej Gąsienica w rozmowie z nami przyznał, że zaskakujące.

"We wrześniu żeśmy się poznali, a w listopadzie już u mnie mieszkała. Jak się poznaliśmy, to ona szukała pracy w Zakopanem, więc i tak planowała przenosiny. Ale tak jej się nie spieszyło, dopiero jak mnie poznała, to wszystko przyspieszyło" - powiedział.

Gąsienicowie to duet pełen energii i charyzmy, dzięki którym zjednali sobie serca telewidzów. Oboje mają silne charaktery, a góralski temperament Jędrka Gąsienicy nie jest taki prosty do ujarzmienia. Kto rządzi w ich domu? Okazuje się, że zdania na ten temat są mocno podzielone.

- Ja jestem cwaniakiem... - zaczyna Katarzyna Gąsienica, zapytana przez Dagmarę Olszewską.

W słowo wtrąca się jednak Andrzej Gąsienica, który wie jedno:

- No oczywiście, że ja! [...] Niech Kaśka uważa, że ona, ale tak naprawdę to ja, przecież to proste.

Katarzyna Gąsienica nie ukrywa zaskoczenia i dopytuje męża o szczegóły.

- Nie będę rozwijał, bo wtedy będziesz znała moją taktykę, a nie mogę jej sprzedać - dodaje Jędrek Gąsienica.

Żona górala przyznaje, że jest cwaniakiem, który świetnie sobie radzi na własnym poletku.

- Ja mam wszystko zaplanowane, ja wiem, co mnie jutro czeka od rana do godziny 20. Wtedy jestem cwaniakiem. A jeżeli wkroczy jakiś element niespodzianki, to niestety wszystko mi się zaburza. Więc jestem cwaniakiem u siebie, na swojej płaszczyźnie - mówi i dodaje, kierując słowa do męża: - A ty nie wiem, gdzie jesteś cwaniakiem.

Po krótkiej wymianie uwag na swój temat Andrzej Gąsienica postawił sprawę jasno:

- Ona jest cwaniak, ale to ja rządzę!

"Azja Express". Andrzej Gąsienica o zaskakujących zaręczynach

Tak temperamentny duet nie mógł mieć zwyczajnych zaręczyn. Andrzej Gąsienica w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o szczegółach tej z pozoru wyjątkowej chwili. Jak się jednak okazało, w przypadku małżeństwa Gąsieniców "wyjątkowość" była zgoła inna, niż mogłoby się wydawać.

Poszedłem rano kupić pierścionek. Kaśka o tym wiedziała, ale udawałem, że poszedłem po coś innego. Poszliśmy w góry nad Kalatówki, to był marzec, było pięknie, ale tam się nie oświadczyłem, bo wiedziałam, że ona wie. Wróciliśmy tacy zmęczeni, położyliśmy się do łóżka i oglądaliśmy kabarety i tak na leżąco zapytałem się jej, czy wyjdzie za mnie. Ona zapytała, czy mam pierścionek i ja wtedy wyciągnąłem go spod poduszki i powiedziałem "mam". I przyjęła. To był weekend, na dole siedział mój brat z mamą i grali w jakąś planszówkę, zeszliśmy na dół i powiedziałem mamie, że się oświadczyłem, a mama pyta: "komu?" (śmiech). Przy Kasi. Nie pamiętam jej reakcji, ale na pewno była szczęśliwa (śmiech)

Andrzej i Kasia Gąsienicowie w "Azja Express" - pozostali uczestnicy

Andrzeja i Kasię Gasieniców zobaczymy w programie "Azja Express", który powróci na antenę telewizji TVN wiosną. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że program w dalszym ciągu prowadzi Daria Ładocha, a uczestnicy będą tym razem przemierzali Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. W programie zobaczymy osiem par walczących o zwycięstwo.

Oto ich nazwiska:

  • Czesław i Dorota Mozilowie
  • Andrzej i Kasia Gąsienicowie
  • Krystian Pesta i Oliwia Pesta
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
  • Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć
  • Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
  • Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka - youtuberzy)

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości