Izabela Zeiske dzieli się dobrą radą w sprawie oszczędzania. Ma swój sposób

"Gogglebox. Przed telewizorem", TTV, Izabela Zeiske
"Gogglebox". Izabela Zeiske niczym kocica bawi internautów
Źródło: x-news
Izabela Zeiske wróciła niedawno z Omanu. To właśnie tam odpoczywała na łonie natury i cieszyła się kąpielami słonecznymi. Niedawno opublikowała serię InstaStories, w których podsumowała wakacje. Wyjaśniła także, dlaczego uważa, że… nie należy oszczędzać. Zaskoczyły was jej słowa?

Izabela Zeiske to jedna z ulubionych uczestniczek widzów z programu "Gogglebox. Przed telewizorami". Przebojowa bohaterka formatu chętnie udziela się w mediach społecznościowych i zaprasza internautów do swojej codzienności. Po powrocie z wakacji postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom, jak ocenia omańską ziemię. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Izabela Zeiske o wakacjach i oszczędzaniu

Izabela Zeiske po powrocie do Polski nagrała dla swoich obserwatorów kilka relacji na Instagramie. Wyznała, że jej zdaniem, by wyjazd był udany, muszą być spełnione trzy warunki. Pierwszym z nich jest wspaniała lokalizacja, czyli miejsce do którego się udajemy. Kolejnym jest spełnianie swoich założeń, czyli dobór aktywności, rodzaju odpoczynku oraz, żeby dopisywała pogoda. Według bohaterki "Gogglebox. Przed telewizorem" ostatnim czynnikiem sprawiającym, że wakacje można zaliczyć do udanych, jest doborowe towarzystwo.

"Każdy człowiek musi sobie jakieś przyjemności w życiu sprawiać. Bo te przyjemności, to co przeżyjesz i to, co zobaczysz, to zostaje w Twoim sercu i nikt Ci tego nie zabierze. A w momentach trudnych, a życie niestety nie jest łatwe, mnie też nie zawsze jest łatwo, chociaż się uśmiecham, ale te wspomnienia i myśli dają tyle energii… właśnie takiej pozytywnej. Potem człowiek myśli, że może teraz jest źle, ale kiedyś było fajnie, cudownie i może jeszcze kiedyś to przeżyje, zobaczy. I w ten sposób trzeba żyć. Na swoją miarę trzeba robić sobie przyjemności i nie żałować" - opowiadała Izabela Zeiske wyraźnie zadowolona z wakacji. 

Izabela Zeiske o oszczędzaniu

Izabela Zeiske poruszyła też temat gromadzenia oszczędności na koncie. Gwiazda TTV wyznała, że choć popiera posiadanie zaskórników "na czarną godzinę" uważa, że warto wydawać pieniądze na małe i duże przyjemności. Dlaczego? Bowiem to właśnie do nich będziemy wracać pamięcią w trudnych chwilach.

"Jedno jest życie i więcej się nie powtórzy. Oszczędności na koncie weźmiesz do grobu? Nie weźmiesz. Trzeba je mieć, nie mówię, że nie trzeba. Bo gdyby coś, w razie czego… trzeba je mieć, ale nie, żeby wszystko w skarpetę ładować. Bo potem inflacja przychodzi i co? Wszystko zabiera! A tak, wyjdziecie gdzieś, coś zobaczycie, gdzieś pójdziecie, czy pojedziecie i będziecie zadowoleni. I taka ja właśnie jestem teraz zadowolona" - tłumaczyła. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości