Andrzej Gąsienica

Andrzej Gąsienica to instruktor jazdy na desce snowboardowej i osobowość medialna. Gwiazda programów „Gogglebox. Przed telewizorem”, „99. Gra o wszystko”, a także 3. sezonu „Azji Express”.

Andrzej Gąsienica – żona, dzieci

Andrzej Gąsienica od 31.05.2014 roku jest mężem Kasi Gąsienicy, z którą tworzy niezwykle zabawny i zgrany duet. Para doczekała się dwójki dzieci – córki Zofii i syna Stanisława.

Andrzej Gąsienica – instruktor jazdy na desce i właściciel fotobudki w Zakopanem

Andrzej Gąsienica jest instruktorem jazdy na desce snowboardowej oraz właścicielem fotobudki i fotolustra w Zakopanem, którą wynajmuje na różne imprezy okolicznościowe. W tej pracy wspiera go także jego żona Kasia.

Andrzej Gąsienica – "Googlebox. Przed telewizorem"

Andrzej Gąsienica wraz z żoną Kasią Gąsienicą popularność zdobyli dzięki udziałowi w popularnym programie TTV “Googlebox. Przed telewizorem”, w którym uczestnicy show oglądają i spontanicznie komentują różne programy telewizyjne. Do programu zgłosiła ich Kasia, która była ogromną fanką show.

Andrzej Gąsienica – "Nasi w mundurach"

Program "Nasi w mundurach" to polska wersja norweskiego formatu "Celebrity Task Force". Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV wzięło udział w programie, w którym przeszli wymagające szkolenie wojskowe. Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia. W programie mogliśmy oglądać m.in. Jana Pirowskiego, Krzysztofa Ufnala czy Mateusza "Tarzana" Leśniaka.

Zadania nie należały do najłatwiejszych, a zawodnicy nie byli traktowani ulgowo. W pierwszym odcinku dowódcy wywrócili namiot sypialniany do góry nogami. Wszystko po to, by nauczyć rekrutów dbania o porządek i przestrzegania panujących zasad.

Jednym z najlepszych uczestników show był znany i lubiany bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" Andrzej Gąsienica. Góral radził sobie z zadaniami bardzo dobrze, pokonując kolejne przeszkody. Dotarł aż do 5. odcinka, a program opuścił chwilę przed finałem - na własnych zasadach.

Andrzej Gąsienica – “Azja Express”

Andrzej i Kasia Gąsienicowie wzięli udział w 3 odsłonie programu “Azja Express” i wraz z pozostałymi uczestnikami wędrowali przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Małżeństwo świetnie radziło sobie w programie, jednak nie znalazło się w finale. Po powrocie do domu oboje jednogłośnie potwierdzili, że udział w programie “Azja Express” był dla nich wspaniałą przygodą, którą jeszcze długo będą miło wspominać.

Andrzej Gąsienica – Instagram

Andrzej Gąsienica jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzi konto @jedrekzzakopanego, które obserwuje już blisko 70 tys. użytkowników.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Andrzej Gąsienica o zaręczynach
Andrzej Gąsienica o zaręczynach Andrzej Gąsienica o zaręczynach

Źródło zdjęcia głównego: Facebook @Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV