Wojciech Łozowski z Bartoszem Kochankiem w programie "Azja Express". Co o nich wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Azja Express" - Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek

Wojciech Łozowski zaprosił do udziału w programie "Azja Express" swojego przyjaciela Bartosza Kochanka. Panowie będą przemierzać wspólnie kraje, w których czeka na nich wiele niespodziewanych sytuacji.

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek już niedługo pojawią się na antenie TVN w programie "Azja Express". Wiele osób zastanawia się, kim jest kolega popularnego Łoza, który sporo osiągnął w muzyce. Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje.

Wojciech Łozowski  w "Azja Express" – kim jest, kariera, Instagram

Wojciech Łozo Łozowski urodził się 5 lipca 1984 w Olsztynie. Był założycielem grupy Afromental, z którą występował od 2004 do 2017 roku. Jego ojciec był tancerzem - czterokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim i biznesmenem, jednak zmarł, gdy syn miał 10 lat. Już w dzieciństwie Łozo miał zamiłowania artystyczne - występował w grupie teatralnej, trenował hip-hop. Uczył się w szkole średniej w USA. Później próbował studiować ekonomię, ale wybrał jednak muzykę i założył zespół, który zyskał sławę. Chciał zdobyć wykształcenie muzyczne, wyjechał też do Nowego Jorku, aby studiować aktorstwo. Żadnych z tych studiów jednak nie skończył. Przez jakiś czas Łozo spotykał się z Mariną Łuczenko - obecną żoną bramkarza Wojciecha Szczęsnego.

Po odejściu z Afromental Wojciech Łozowski założył kanał na Youtube i Twitchu o nazwie The Mighty Wozz i został gamerem. Marzył także, aby wrócić do USA i grać w filmach. Zdjęcia z podróży do Stanów Zjednoczonych Łozo umieszcza na swoim profilu na Instagramie. Jego nick to @mightywozz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego nie będzie miał dzieci?
Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego nie będzie miał dzieci? Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego podjął decyzję o bezdzietności?

Bartosz Kochanek w "Azja Express" – kim jest, kariera, Instagram

Bartosz Kochanek urodził się 23 maja 1982 roku w Opolu. Jest DJ-em, raperem oraz producentem muzycznym i inżynierem dźwięku. W branży muzycznej znany jest pod pseudonimami DJ BRK albo Brzuch. Bartosz Kochanek tworzy własne kawałki, wydaje płyty, a także współpracuje ze znanymi muzykami takimi jak Mrozu, Jarecki czy GrubSon. Swoją pracą i osiągnięciami dzieli się na profilu na Instagramie. Jego nick to @__dj_brk_.

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek w "Azja Express"

Wojciecha Łozo Łozowskiego i Bartosza Kochanka zobaczymy w programie "Azja Express", który powróci na antenę telewizji TVN wiosną. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że program w dalszym ciągu prowadzi Daria Ładocha, a uczestnicy będą tym razem przemierzali Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. W programie zobaczymy osiem par walczących o zwycięstwo.

Oto ich nazwiska:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości