Programy

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, czyli Andziaks i Luka w programie "Azja Express". Kim są?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Azja Express" - Andziaks i Luka

Andziaks i Luka, czyli Angelika i Łukasz Trochonowiczowie to uczestnicy nowego sezonu programu TVN "Azja Express". Zasłynęli oni dzięki videoblogom udostępnianym w serwisie Youtube. Para relacjonuje każdy aspekt swojego życia osobistego. Widzowie mogli obejrzeć m.in. relację z porodu ich córeczki czy hucznego wesela. Co jeszcze o nich wiemy?

Andziaks i Luka znaleźli się na liście uczestników nowego sezonu programu "Azja Express". Angelika i Łukasz Trochonowiczowie wyruszą w niezapomnianą podróż i będą musieli przetrwać w ciężkich warunkach. Co o nich wiemy?

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, czyli Andziaks i Luka – kim są? Kariera na Youtube

Luka i Andziaks, czyli Angelika i Łukasz Trochonowiczowie to para, która popularność zdobyła w sieci dzięki serwisowi YouTube. Andziaks swój kanał prowadziła pod nazwiskiem Angelika Zając. 26-latka udostępniała filmy przez wiele lat, zanim zdobyła popularność. Relacjonowała np. imprezę z okazji 18-stki. Po ślubie z Luką Andziaks zmieniła nazwisko. Łukasz Trochonowicz także jest youtuberem. Kanał w serwisie założył w 2016 roku. 32-latek dodaje treści o podobnej tematyce, jaką znajdziemy na kanale jego żony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego nie będzie miał dzieci?
Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego nie będzie miał dzieci? Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego podjął decyzję o bezdzietności?

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, czyli Andziaks i Luka – poród

Andziaks i Luka relacjonują niemalże wszystkie wydarzenia z życia prywatnego. Szczególne zainteresowanie wywołali relacją z porodu córki. Youtuberzy pokazywali wszystko - robienie testu ciążowego przez Andziaks, reakcję Luki na wieść o dziecku, badania i samo rozwiązanie w warszawskiej klinice.

Andziaks urodziła dziecko 8 maja 2020 roku. Dziecko pary dostało takie same imiona jak pociecha księcia Williama i księżnej Kate. Andziaks i Luka nazwali córeczkę Charlotte Elisabeth. Rodzice pieszczotliwie nazywają ją Szarlotką. 

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, czyli Andziaks i Luka – ślub

Andziaks i Luka szczegółowo racjonowali także swój ślub. Widzowie zostali wtajemniczeni we wszystko - koszty strojów , dekoracji, kwiatów, obsługi medialnej, tzw. talerzyków i innych atrakcji. Ślub youtuberki był bardzo drogi w organizacji. Na same kwiaty poszło ponad 100 tys. złotych. Para youtuberów powiedziała sobie sakramentalne "tak" 14 lipca 2022. Na uroczystości pojawiło się wielu znanych influencerów.

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, czyli Andziaks i Luka – "Azja Express"

Andziaks i Lukę zobaczymy w programie "Azja Express", który powróci na antenę telewizji TVN wiosną. Dokładna data premiery nie jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że program w dalszym ciągu prowadzi Daria Ładocha, a uczestnicy będą tym razem przemierzali Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. W programie zobaczymy osiem par walczących o zwycięstwo.

Oto ich nazwiska:

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, czyli Andziaks i Luka – Instagram

Andziaks i Luka pokazują swoje życie nie tylko na Youtube, ale także na Instagramie. Ich profile znajdziemy pod nickami @andziaks i @lucky_luka_official.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości