Bartek i Ada z "HP" pokazali niepublikowane zdjęcia. Zaskoczyli wszystkich

Bartek i Ada z "Hotelu Paradise 8"
Bartek i Ada z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Player
Bartosz Pankowski i Ada Borkowska są uczestnikami 8. edycji programu "Hotel Paradise". Ta para przeżywa wzloty i upadki, ale widzowie show doskonale widzą, że jako jedyni poczuli do siebie coś więcej niż zwykłą sympatię. Bartek wprost mówi o uczuciach do partnerki. Ich wygrana randka była bardzo udana. Uczestnik pokazał więcej zakulisowych zdjęć z Adą. Jeden szczegół wiele mówi o ich obecnej relacji.

Bartek i Ada z "Hotelu Paradise 8" wygrali ostatnią konkurencję na plaży. Dziewczyny musiały pomalować swoje ciała farbą, a panowie mieli za zadanie jak najszybciej je wyczyścić. Najlepiej poszło Bartkowi, z czego był bardzo dumny. W nagrodę spędził z ukochaną romantyczne chwile we dwoje.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Hotel Paradise". Wojtek Jakubowski wcale nie pracuje jako tancerz erotyczny!

"Hotel Paradise". Bartek i Ada pokazali zdjęcia z randki

Bartek i Ada wykorzystali okazję, by wreszcie porozmawiać ze sobą szczerze i nadrobić pytania z szybkich randek zorganizowanych przez prowadzącą w willi. Wtedy uczestnik był obrażony na partnerkę, a dziewczyna stwierdziła, że mogą posiedzieć w ciszy, niż odpowiadać na pytania. Jednak konkurencja ze zmywaniem ciał ponownie ich do siebie zbliżyła.

Ada na randce wymieniła cechy partnera, które jej się spodobały. Zaczęła od wzrostu. Uznała, że Bartek jest wysoki, tak jak ona lubi. Mężczyzna przyznał, że Ada również mu odpowiada, bo woli niskie i drobne dziewczyny. Dalej uczestniczka powiedziała, że podoba jej się to, że partner jest pewny siebie, ale nazwała go też "małym chłopczykiem" - nawiązując do jego wrażliwości.

"Jeśli mam dwa metry i dużo mięśni, to nie znaczy, że nie mam serca i emocji" - odparł Bartek, który usłyszał wcześniej komplementy od innych dziewczyn, ale podkreślił, że tylko zdanie Ady go interesuje.

Bartek i Ada udostępnili na Instagramie więcej zdjęć z ich randki na plaży. Pokazali romantyczne kadry, a Ada opublikowała fotografię z partnerem, którą oznaczyła sercem. Czy tym samym zasugerowała, że dziś ma bardzo dobry kontakt z Bartkiem, a może zostali parą po powrocie do Polski?

Bartosz Pankowski i Ada Borkowska
Bartosz Pankowski i Ada Borkowska
Źródło: Instagram @bartek.hotelparadise8
Bartosz Pankowski i Ada Borkowska
Bartosz Pankowski i Ada Borkowska
Źródło: Instagram @bartek.hotelparadise8

Ada i Bartek z "Hotelu Paradise" - huśtawka uczuć

Ada i Bartek kłócili się, bo nie mieli do siebie zaufania. Oboje byli zranieni w przeszłości przez bliskich sobie ludzi.

Bartosz Pankowski poszukuje autentycznej miłości. Niestety jego sześć relacji zakończyło się niepowodzeniem. Zakończył ostatni romans kilka miesięcy przed przystąpieniem do programu. Jego typ to atrakcyjne, dobrze zbudowane brunetki z pełnymi ustami, ale Ada, choć blondynka, to urzekła go urokiem osobistym. Niestety uczestnik bywa zaborczy, co zauważyła już jego partnerka. Stąd między nimi ciągłe spięcia.

Randka na plaży wiele zmieniła w ich relacji. Ada powiedziała wprost, że chce od uczestnika stabilności i zaufania.

"Wierzę w uczucia Bartka, ta huśtawka dzisiaj na plaży, to była taka metafora naszej relacji. Chyba też już rozumie, że troszeczkę przesada, a jeżeli jeszcze nie rozumie, to ja mu jeszcze pokażę, żeby zrozumiał" - podsumowała uczestniczka show.

Do Bartka zaczyna docierać to, jak wcześniej traktował wybrankę. Wyznał przed kamerami, że żałuje cichych dni z partnerką. W końcu przeprosił też Adę i coraz częściej wspomina o tym, że bardzo mu na niej zależy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości