Bartek z "HP8" pokazał zdjęcie z randki. Internauci wykryli, czyja to ręka

Bartosz Pankowski z "Hotel Paradise 8"
Bartosz Pankowski z "Hotel Paradise 8"
Choć jesteśmy dopiero na półmetku ósmego sezonu "Hotelu Paradise", widzowie już chcieliby wiedzieć, jak potoczyły się dalsze losy uczestników. W związku z tym z uwagą śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych, mając nadzieję, że ktoś przypadkiem uchyli rąbka tajemnicy. I tak też się stało? Bartek opublikował bowiem relację z wyjścia do restauracji, a na zdjęciu, poza jedzeniem, uwiecznił... kobiece ramię!

W "Hotelu Paradise 8" jedno jest pewne — nic nie jest dane na zawsze. Przekonał się o tym Kuba, który, choć zaręczał, że jego intencje co do Dominiki są szczere, nie wzbudził jej zaufania. Ostatecznie musiał pożegnać się z programem, bowiem kobieta, sugerując się słowami innych uczestników, postawiła na Oskara. Nad rozwijającą się relacją Ady i Bartka również zawisły czarne chmury. Czy para ostatecznie się dogada?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

KLAUDIAELDURSI_SY_PROGRAM
Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bartek z "Hotelu Paradise 8" na randce z uczestniczką show?

Bartek jest uczestnikiem, który wśród fanów show wzbudza spore kontrowersje. Mężczyzna początkowo chciał zbudować relację z Dominiką, jednak ta nie miała przyszłości. Dlaczego? Kobieta jasno podkreślała, że jej zdaniem Bartek nie stara się o podtrzymanie kontaktu. Sam zainteresowany uważał coś zgoła innego. Ostatecznie Dominika postanowiła, że nie chce budować z nim dalszej relacji, co mocno ubodło uczestniczka. Szybko skupił się na Luizie, która chętnie zajęła miejsce poprzedniczki. Z biegiem czasu okazało się, że konflikty, do których dochodziło coraz częściej, przekreślą ich szanse na szczęście. Luiza miała dosyć wiecznych pretensji partnera i postanowiła odejść na własnych zasadach. Podczas Rajskiego Rozdania podeszła do Jędrka, by odpaść z jego ręki.

Tymczasem kolejny tydzień pokazał, że niczego w programie nie można być pewnym. Wejście nowych uczestniczek sprawiło, że Bartek miał aż dwie możliwości na zbudowanie relacji. Choć początkowo zawiesił oko na Oli, ostatecznie sparował się z Adą i wszystko wskazywało na to, że ci dwoje mają szansę na coś wyjątkowego. Ale czy na pewno? Między tą dwójką rozpoczęła się zimna wojna i choć sparowali się podczas Rajskiego Rozdania, sytuacja jest, delikatnie mówiąc, napięta.

A widzowie chcieliby wiedzieć, jak potoczyły się losy uczestników po programie. Hotelowicze są dosyć aktywni w mediach społecznościowych i chętnie wzbudzają zainteresowanie fanów. Niedawno Bartek wybrał się na burgera i nie omieszkał tego uwiecznić na zdjęciu. Jednak to nie kanapka zwróciła uwagę internautów, a damskie ramię, które znalazło się w tle!

Bartek z "Hotelu Paradise 8" na randce z uczestniczką?
Bartek z "Hotelu Paradise 8" na randce z uczestniczką?
Źródło: Instagram

"Hotel Paradise 8". Uczestniczka odpowiada internautom

Tajemnicza towarzyszka Bartka szybko znalazła się w centrum zainteresowania fanów "Hotelu Paradise". Internauci chcieli wiedzieć, czy jest to Ada, czy może ktoś zupełnie inny. Ku zaskoczeniu wszystkich, pojawiły się zaskakujące wnioski! Zdaniem internautów ramię uwiecznione na zdjęciu należy do... Dominiki! Taki obrót spraw zaskoczyłby zdecydowanie wszystkich! W końcu para rozstała się w niezbyt dobrych relacjach, a Bartek właściwie na każdym kroku wbijał szpilę ekspartnerce, wyraźnie dając do zrozumienia, że odrzucenie go ubodło.

Internauci zdecydowali się zapytać u źródła. Podczas jednej z ostatnich sesji Q&A, którą Dominika zorganizowała w mediach społecznościowych, jeden z fanów poruszył ten temat.

"Czy jadłaś dzisiaj burgera z Bartkiem? Widać twoją rękę na zdjęciu" - zapytał.

Dominika nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, zwróciła się jednak do samego Bartka.

"Jedliśmy dzisiaj burgera?" - zapytała, oznaczając uczestnika.

Bartek w odpowiedzi opublikował InstaStories kobiety, dodając jedyne wymowną minkę. Czy jest coś na rzeczy i tych dwoje jeszcze czeka świetlana przyszłość?

Dominika z "Hotelu Paradise 8" odpowiada internautom. Była na randce z Bartkiem?
Dominika z "Hotelu Paradise 8" odpowiada internautom. Była na randce z Bartkiem?
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości