Borys Barchan z "Top Model" wyszedł z nałogu i chce zostać modelem. Czy mu się uda?

Borys Barchan z "Top Model"
Borys Barchan z "Top Model"
Źródło: Player
Borys Barchan to jeden z uczestników, którzy dostali do domu "Top Model". Co o nim wiemy?

Borys Barchan zachwycił jury programu "Top Model" swoją oryginalną urodą i wyluzowanym charakterem. Nastolatek nie miał wcześniej do czynienia z modelingiem. Czy poradzi sobie z konkurencjami w programie?

Borys Barchan z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Borys Barchan ma 19 lat i pochodzi z Lubina. Na co dzień pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Motoryzacja jest jego pasją. W weekendy uczy się w liceum. Na castingu przyznał otwarcie, że w gimnazjum miał problemy z powodu narkotyków. Tragiczne wydarzenia zmieniły jego zachowanie. Dzięki wsparciu rodziny i dziewczyny udało mu się zerwać z nałogiem. Chociaż nie ma doświadczenia w modelingu, to jest zdeterminowany, aby zostać modelem.

Joanna Krupa o związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Borys Barchan z "Top Model" – Instagram

Borys Barchan ma profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @borysbarchan. 19-latek chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z sesji w "Top Model".

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości