Michał Piróg o nowym sezonie "Top Model". Co nas czeka?

"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Już za chwilę wystartuje jesienna ramówka stacji TVN. W tym sezonie nie mogło zabraknąć nowej edycji "Top Model". Michał Piróg w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiada o tym, co czeka widzów w nowym sezonie. Zdradza, czy ma swoich faworytów.

W jesiennej ramówce na antenie stacji TVN widzowie ponownie będą mogli oglądać zmagania uczestników, którzy marzą o karierze w wielkim świecie mody. Aż trudno uwierzyć, że przed nami już 11. edycja show. W programie niezmiennie w roli jurorów wystąpią: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Natomiast dobrym duchem, który zawsze służy dobrą radą, będzie Michał Piróg.

"Top Model". Michał Piróg o nowej edycji

Michał Piróg w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznaje, że w tym sezonie "Top Model" jak zawsze będą czekać na widzów niespodzianki.

- Od 11. sezonów staramy się czymś zaskoczyć i chyba nam się to udaje, bo widzowie jednak z nami są, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Ciężko mi powiedzieć, co zaskoczy, a co nie. Wydaje mi się, że cała formuła jest o tyle przyjemna i sprawiająca frajdę widzowi, że jednak nam towarzyszy od tylu lat. Niezmiennie zaskakującym czynnikiem jest ten żywy, ludzki, czyli uczestnicy. Nowi, z nową energią, z nowymi oczekiwaniami, z nowym spojrzeniem na świat, żywo reagujący na to, co się dzieje - mówi Michał Piróg.

Prowadzący "Top Model" nie zdradza zbyt wiele. W końcu emisja pierwszego odcinka 11. edycji "Top Model" już 7 września. Od kilku sezonów Michał Piróg ma wyjątkowy przywilej — może przywrócić jedną osobę, która decyzją jurorów musi opuścić program. Kogo w tym roku uratował i czy nie żałuje?

- Powiem tak, nie zmarnuje się ten przywilej na pewno, ale kiedy będzie wykorzystany - dowiecie się państwo, oglądając program. I kogo uratuję też się dowiecie - śmieje się Michał Piróg.

"Top Model". Michał Piróg o swojej roli w programie. Czy ma faworytów?

Choć Michał Piróg nie bierze bezpośredniego udziału w eliminacji uczestników, stara się służyć dobrą radą i opiekować się kandydatami w trakcie wykonywania zadań. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznaje, że w każdym sezonie "Top Model" ma swoich ulubieńców i najczęściej wybiera ich już na etapie castingów. Tym razem zmysł go zawiódł!

- Są sezony, w których jest ten strzał czasami już na poziomie castingu — ja wiem, że to jest ta osoba i raczej się nigdy nie myliłem. W tym sezonie będzie się to zmieniało. Wystartują ludzie, którzy byli moim oczkiem w głowie, a później absolutnie sobie nie dają rady i to się zmienia. Czyli będę niestałym w miłości ojcem. Będzie to ewoluowało troszeczkę. Ale są takie osoby, które z różnych powodów sobie bardzo cenię i bardzo im kibicuję, i trzymam kciuki, żeby sobie jak najlepiej poradzili po programie również - zdradza prowadzący.

Michał Piróg sama siebie określa mianem "dobrego ojca" uczestników. Czy poza radami i pochwałami, zdarza mu się ganić podopiecznych?

- Oczywiście. Jestem prowadzącym, ale z drugiej strony jestem osobą, która pozwala im przetrwać z uzyskaniem jak najlepszego efektu ich pracy. Żeby byli w stanie przetrwać kolejny odcinek, żeby uwierzyli w siebie i żeby byli w stanie nauczyć się na tyle, by mogli samodzielnie zawalczyć o swoją przyszłość, chociażby na Fashion Weeku. To jest taki pierwszy sprawdzian, kiedy już nie idą z tłumaczem, z kimś, kto ich prowadzi za rękę, tylko idą walczyć o swoje miejsce tu i teraz. Jeżeli widzę, że jest lenistwo albo niedbalstwo się wkrada, bo czujesz się bezpieczna i wyjątkowa, no to karcę, bo nikt nie jest na tyle wyjątkowy, żeby zawsze czuć się bezpiecznie [...]. Bardziej staram się marchewką niż kijem, ale często dobrze mieć ten kij w orężu - przyznaje Michał Piróg.

Co nas czeka w nowym, 11. sezonie "Top Model"? Szczegóły poznacie w poniższym artykule:

"Top Model" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze?
"Top Model" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze? Co się wydarzy w 11. sezonie?
Po krótkiej przerwie na antenę TVN wraca uwielbiany przez was program "Top Model". Już tej jesieni kolejne uczestniczki i uczestnicy staną przed szansą, aby spełnić swoje marzenie o wkroczeniu do świata mody. 11. sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco!
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości