Ten występ przeszedł do legendy "Mam talent". 82-latek wprawił ludzi w osłupienie

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Fenomen w brytyjskim "Mam talent!"

Przypominamy występ z brytyjskiej edycji "Mam Talent". Do legendy przeszedł 82-letni weteran wojenny John Hetlinger, który na początku zaśpiewał tak, że ludzie musieli zasłaniać uszy. Jednak mężczyzna rozkręcił prawdziwe show na scenie i porwał publiczność. Uczestnik przez 21 lat zajmował się aerokosmonautyką. Wybrał bardzo nietypowy jak na jego wiek repertuar.

John Hetlinger to ciekawy uczestnik w historii brytyjskiego "Mam Talent".

"W moim wieku, jeśli ktoś wciśnie czerwony przycisk, może to skutkować zawałem" - żartował na scenie.

Mężczyzna zaskoczył jurorów i widzów show, którzy raczej obstawiali, że uczestnik wybierze coś z repertuaru np. Franka Sinatry czy Elvisa Presley'a. Zdecydował się jednak na współczesnych twórców i dzięki temu został zapamiętany, jednak nie przez warunki wokalne, ale charyzmę na scenie!

Fenomenalny występ w "Mam Talent". 82-latek zaskoczył repertuarem

Mężczyzna wyznał, że występ w "Mam Talent" zwieńczył jego życie. Śpiewanie pokochał, gdy pierwszy raz poszedł na karaoke. Ta pasja towarzyszyła mu na emeryturze. John Hetlinger zaskoczył jurorów, śpiewając metalowy utwór "Bodies" grupy Drowning Pool. Na początku część widzów zasłaniała uszy, ale później doceniła energię wokalisty.

Myślałem, że zaśpiewasz "Fly Me To The Moon" czy coś równie związanego z twoją byłą pracą, a tu takie zaskoczenie. Jesteś zwierzęciem scenicznym!

Innego zdania była jedynie Heidi Klum, która zagłosowała przeciwko przepuszczeniu uczestnika do kolejnego etapu programu. Staruszek wykonał w programie dodatkowo utwór "Dracula" Roba Zombie, ale nie awansował do ćwierćfinału.

Zobacz kulisy polskiego "Mam talent!"

"Tajemnice produkcji" to cykl wideo serwisu cozatydzien.tvn.pl, w którym odkrywamy, co dzieje się na planie seriali, filmów i najpopularniejszych programów telewizyjnych. Zapraszamy na kulisy programu "Mam talent!". Kalina Szymankiewicz pokazała, jak ekipa przygotowuje program na żywo.

Kierownik planu Piotr Dziwulski pokazał nam, ile osób czuwa na planie. Zaprezentował pracę alpinistów, którzy są niezbędni w występach gimnastyczek.

- Jest tu specjalny dział panów alpinistów, którzy mają tutaj specjalną uprząż. Mamy wyciąg napędzany tzw. siłami biomechanicznymi. Panowie muszą nauczyć się na pamięć programu naszych artystów i po kilku próbach wiedzą, kiedy należy artystę wyciągnąć do góry, kiedy zjechać na dół. To bardzo odpowiedzialna część naszej ekipy. Wystarczy, że ktoś z nich popełni błąd, potknie się, może popsuć występ, a dzięki Bogu nigdy w życiu to się nie zdarzyło - opowiedział.

Zobaczcie poniżej cały odcinek i poznajcie tajemnice programu "Mam talent!".

Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości