Co 16 października na antenie "Co za tydzień"? Premiera "Apokawixy", koncert pamięci Krzysztofa Krawczyka

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z koncertu pamięci Krzysztofa Krawczyka i premiery filmu "Apokawixa". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 16 października o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Premiera filmu "Apokawixa"

"Apokawixa" to opowieść o szalonej imprezie, grasującej zarazie zombi, ale także o fundamentalnych wyzwaniach i przyszłości Planety. Film Xawerego Żuławskiego podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymał statuetkę "Złotego pazura". To nagroda za odwagę w formie i treści. Na przedpremierowe seanse trudno było o miejsca. Ekipie programu "Co Za Tydzień" na szczęście udało się je zdobyć i porozmawiać z gwiazdami produkcji. Zobaczcie koniecznie!

Uczestnicy "Top Model" pod okiem Gosi Baczyńskiej

Koncert pamięci Krzysztofa Krawczyka

Koncert z udziałem czołowych artystów polskiej sceny to nie tylko wielkie muzyczne widowisko, ale też czas pięknych wspomnień związanych z Krzysztofem Krawczykiem i jego twórczością. Z przebojami Krzysztofa Krawczyka zmierzyli się czołowi polscy artyści tacy jak Urszula, Justyna Steczkowska czy Kuba Badach. Jakie odczucia towarzyszyły im podczas koncertu? Opowiedzieli o tym w programie "Co Za Tydzień".

Fashion Night 2022

Fashion Night to wielkie wydarzenie w świecie mody, podczas którego można podziwiać pokazy kolekcji najlepszych polskich projektantów i projektantek. Wśród nich m.in. Mariusz Brzozowski, Łukasz Jemioł czy Gosia Baczyńska. Co powiedzieli o swoich nowych kolekcjach?

TVN i Tatuum – sesja na 25-lecie stacji

Gwiazdorska Konstelacja – tak wyglądała sesja poświęcona akcji "Jestem Sobą", którą na swoje wspólne dwudziestopięciolecie zorganizowały: marka Tatuum i telewizja TVN. Cały zysk z ich sprzedaży koszulek zostanie przekazany Fundacji TVN na rzecz budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży — pierwszego takiego miejsca w Polsce. Rozmawialiśmy z gwiazdami biorącymi udział w akcji.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości