Co 2 października na antenie "Co za tydzień"? Wizyta na planie "Skazanej" i wywiad z Sarą James

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. wywiad z Sarą James, relacja z charytatywnego meczu hokejowego artystów kontra TVN24 i wizyta na planie serialu "Skazana". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 2 października o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

"Skazana" - wizyta na planie drugiego sezonu serialu

Agata Kulesza powróci jako Alicja Mazur od piętnastego listopada. "Skazana" to historia inspirowana faktami o niesłusznie skazanej sędzi. Prawniczka w pierwszej serii musiała zmierzyć się z twardymi zasadami więzienia. Sojuszniczką Alicji i przewodniczką po tym świecie została Pati, znakomicie zagrana przez odmienioną Aleksandrę Adamską. Jak dalej potoczą się losy bohaterki? Ekipa programu "Co Za Tydzień" porozmawia o tym z gwiazdami produkcji.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wywiad z Sarą James

14-letnia Sara James zachwyciła jurorów i miliony widzów. Młoda wokalistka dotarła do wielkiego finału amerykańskiej wersji programu "Mam talent!". Po powrocie do Polski Olivier Janiak rozmawiał z nią o tych przeżyciach, a także o planach na przyszłość. Musicie zobaczyć ten wywiad!

Charytatywny mecz hokejowy. Artyści kontra TVN24

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagrała z drużyną TVN24 8:5 w hokejowym meczu charytatywnym, który został rozegrany w Bytomiu. Tego dnia wynik na lodowisku nie był jednak najważniejszy. Wszyscy obecni na tym wydarzeniu mogli czuć się zwycięzcami, zbierając pieniądze na leczenie 10-letniego Kuby Goniwiechy. W programie "Co Za Tydzień" skrót meczu.

Koncert "Świat mistrza Beksińskiego"

W Katowickim Spodku odbył się niezwykły koncert - "Świat mistrza Beksińskiego". Było to połączenie muzyki i malarstwa, a także przypomnienie niezwykłej postaci, jaką był ten jeden z najsłynniejszych polskich malarzy współczesnych. Zdzisław Beksiński gustował w różnych gatunkach muzycznych. Słuchał rocka, jazzu, był wielkim miłośnikiem muzyki operowej i symfonicznej. Myślał nawet nad tym, by zostać kompozytorem, ale nie miał warsztatu muzycznego. 

W katowickim Spodku zabrzmiały kompozycje cenionego przez Zdzisława Beksińskiego Alfreda Schittke, a także  specjalnie skomponowany na ten koncert utwór młodego kompozytora i dyrygenta Szymona Sutora. Zobaczcie relację z tego wydarzenia w programie "Co Za Tydzień".

Biografia Jana Borysewicza

"Mniej obcy" to pierwsza autoryzowana biografia Jana Borysewicza po ponad czterdziestu latach kariery na scenie muzycznej. Było to też, jak przyznał artysta, jego pierwsze autorskie spotkanie w życiu. Spotkanie w Stodole nie obyło się bez niespodzianek. Jan Borysewicz, przed podpisaniem biografii, wystąpił dla fanów na scenie. Zobaczcie, co się działo na tej imprezie w niedzielnym wydaniu "Co Za Tydzień".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości