Co 25 września na antenie "Co za tydzień"? Relacja z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i balu Fundacji TVN

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, balu Fundacji TVN, kulisy "MasterChefa" i wizyta na planie filmu "Różyczka 2". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 25 września o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

W niedzielnym odcinku programu "Co Za Tydzień" ekipa programu zajrzy do Gdyni, gdzie miał miejsce Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. W tym roku o nagrody w konkursie głównym walczyło aż 20 filmów. Selekcja była dosyć demokratyczna, obok uznanych twórców, swoje filmy pokazali debiutanci. Zanim goście zasiedli na widowni Teatru Muzycznego, byli entuzjastycznie pozdrawiani przez publiczność zgromadzoną wokół czerwonego dywanu. Podczas gali poznaliśmy laureatów. Złote Lwy otrzymał film "The Silent Twins" w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. W Gdyni doceniono także produkcje i koprodukcje TVN Warner Bros. Discovery. Nagrodę publiczności otrzymał film "Johnny" w reżyserii Daniela Jaroszka. Złotym Pazurem w kategorii inne spojrzenie wyróżniono "Apokawixę" Xawerego Żuławskiego. W programie rozmowy z twórcami!

"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie
Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie.

Premiera filmu "Johnny"

Tuż po festiwalowych emocjach w Gdyni odbyła się warszawska premiera filmu "Johnny" opowieści o księdzu Kaczkowskim. Zdobywca nagrody aktorskiej Piotr Trojan, po nagradzanej roli Tomasza Komendy, ponownie wcielił się w bohatera istniejącego, czyli Patryka Galewskiego. Patryk Galewski, do którego ksiądz wyciągnął pomocną dłoń, film widział już kilkukrotnie. Co zrozumiałe obraz bardzo go porusza. Totalną metamorfozę przeszedł odtwórca postaci księdza Jana - Dawid Ogrodnik. Zobaczcie w programie "Co Za Tydzień" relację z premiery filmu!

Bal Fundacji TVN

To był już jedenasty "Bal Nocy Letniej" zorganizowany przez Fundację TVN. Zaproszenia – cegiełki na to prestiżowe wydarzenie rozchodzą się niezwykle szybko. Na spotkanie połączone ze szlachetnym celem przyjechało pięciuset gości. Dzięki ostatnim dziesięciu balom Fundacji udało się zebrać w sumie czternaście i pół miliona złotych. Tym razem zebrane pieniądze trafią na budowę nowego Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Co można było licytować?

"Różyczka 2" - wizyta na planie

Magdalena Boczarska po 12 latach ponownie wcieli się w rolę "Różyczki", czyli Kamili Sakowicz z filmu Jana Kidawy Błońskiego. To opowieść o uwikłanej we współpracę z SB dziewczynie, której zadaniem było uwiedzenie wrogiego wobec władzy PRL literata. Aktorka zagra dawną bohaterkę – Kamilę i jej córkę Joannę. Drugą część "Różyczki"widzowie zobaczą w kinach na początku przyszłego roku, ale w programie "Co Za Tydzień" zobaczymy, jak przebiega praca na planie.

"Masterchef" - wizyta na planie

Trzy tygodnie temu wystartował jedenasty sezon programu "MasterChef". Po trzech odcinkach jurorzy mają już wyrobione zdanie na temat kulinarnych możliwości uczestników. A czy na taką kuchnię gotowi będą goście specjalni? W roli jurorów wystąpią prowadzący "Dzień dobry TVN", którzy zdradzili ekipie programu "Co Za Tydzień" czego najchętniej by skosztowali. Zobaczcie koniecznie!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości