Programy

"Co za wiosna". Programy rozrywkowe w ramówce TTV

Programy

Źródło:
TVN

Ulubione programy TTV powracają w nowej odsłonie. Po raz kolejny będą nas bawić, emocjonować i zaskakiwać. Co zobaczymy w wiosennej ramówce TTV?

TTV przygotowało dla swoich widzów całkiem nowe produkcje, ale także kolejne sezony dobrze znanych i lubianych programów takich jak: "Gogglebox. Przed telewizorem" czy "Królowe życia". Z nowości wiosną możemy oglądać "Projekt cupid" czy "Pałacowe love". Drugich sezonów doczekały się programy "99 - Gra o wszystko", "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" czy "To tylko kilka dni". Po krótkiej przerwie wracają też "Kanapowcy" i "Nauka jazdy". Oto, czego możemy się spodziewać w nowych odsłonach programów.

"Projekt Cupid"

"Projekt Cupid" to nowy program randkowy TTV, którego bohaterami są osoby z niepełnosprawnościami. Eksperci pomogą im w znalezieniu idealnych kandydatów na randkę w ciemno, a widzowie będą mogli śledzić ich pierwsze kroki w relacjach romantycznych: pierwsze randki, trzymanie się za ręce, kwiaty i komplementy.

Bohaterami "Projektu Cupid" będzie kilka niezwykłych osób, przełamujących tabu i chcących znaleźć swoją drugą połówkę. Ola, Jakub, Maja, Krystian, Marta, Sylwester i Bartek charakteryzują się m.in.: spektrum autyzmu, zespołem Downa lub syndromem Tourette'a.

Oprócz obecnych na planie specjalistów i terapeutów, wsparciem podczas przygotowań, a także towarzyszami rozmów będą: Basia Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski.

"Projekt Cupid" można oglądać na antenie TTV od 13 lutego o 22.05.

"99 - Gra o wszystko"

Program "99 - Gra o wszystko" zadebiutował na antenie w styczniu w wersji VIP. Udział wzięły gwiazdy stacji TTV z okazji jej dziesiątych urodzin. Tym razem każdy mógł zgłosić się do programu. Spośród kandydatów wyłoniono 99 osób, które będą rywalizowali ze sobą w 99 konkurencjach, w których liczy się spryt, sprawność i szczęście. Z zabawy za każdym razem odpada osoba, która jako ostatnia wykona dane zadanie.

Do finałowego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników, którzy powalczą o główną nagrodę – 50 000 zł. Jak pod wpływem emocji i stresu poradzą sobie z pozornie prostymi zadaniami?

Program "99 - Gra o wszystko" na antenę TTV trafi 5 marca o 22.05.

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2"

Program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" opowiada o relacji między ojcem i synem. Bohaterem jest słynny komik Robert Motyka i jego ojciec Tadeusz. W pierwszym sezonie zaskarbili sobie sympatię wielu widzów. W kolejnej serii programu Robert znów wraca do Sieniawy Żarskiej. Przerwa w sezonie kabaretowym umożliwiła mu spędzenie krótkiego urlopu z bliskimi. Czy udało mu się jednak wypocząć?

Premiera "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2" już 16 marca o 22:00 w TTV.

"Kanapowcy"

W programie "Kanapowcy" grupa mężczyzn walczy z dodatkowymi kilogramami, złymi nawykami i niszczącym ich stylem życia. W czwartym sezonie poznamy uczestników z Kielc. Pożegnają się oni z niezdrowymi przekąskami i rozpoczną walkę o zdrowie i lepszą sylwetkę. Na widzów czekają też niespodzianki. Zmianie uległy niektóre reguły. W programie zobaczą też znajome twarze.

Nowy sezon "Kanapowców" od 8 marca o 22.00  w TTV.

 "Googlebox. Przed telewizorem"

Program "Googlebox. Przed telewizorem" to wielki hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Od 8 lat w każdy poniedziałkowy wieczór dostarcza widzom solidną porcję śmiechu. Szczere i trafne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają bawić. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu.

Nowy sezon pogramu "Googlebox. Przed telewizorem" można oglądać od 28 lutego o 22.00 w TTV.

"Królowe życia"

Ciekawe i wciągające perypetie "Królowych życia" to najlepsza porcja przyjemności i zarazem zapowiedź weekendu. W 12. sezonie programu znów spotkamy się z bohaterkami i ich szalonymi przygodami na antenie TTV. Co ciekawego im się przydarzy?

Nowy sezon "Królowych życia" startuje od 24 lutego o 22.05 w TTV.

"Pałacowe love"

"Pałacowe Love" to nowy, autorski program randkowy w TTV. Młode pary, które biorą udział w tym kostiumowym reality show, na cztery tygodnie przeprowadzają się do pałacu w Walewicach. Tam cofają się w czasie o 200 lat i odcięci od pokus współczesnego świata sprawdzają siłę swoich związków i walczą o nagrodę główną.

W roli prowadzących programu możemy oglądać Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Premierowy odcinek "Pałacowe love" wyemitowany został 1 lutego o 22.00 w TTV.

"Nauka jazdy"

"Nauka jazdy" powraca na antenę TTV po krótkiej przerwie. Na polskich drogach nowe przepisy i taryfikatory, a w programie nowi kursanci i instruktorzy. Ich umiejętności poznamy na ulicach Białegostoku, Krakowa i Warszawy.

W wiosennej serii widzowie będą śledzić perypetie kilkunastu uczestników z całej Polski, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy. Jak sobie poradzą?

Program "Nauka jazdy" można oglądać 28 lutego o 20:05 w TTV.

"To tylko kilka dni 2"

"To tylko kilka dni" to program, który przybliża życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami. Bohaterami się nie tylko osoby z niepełnosprawnościami, ale też ich bliscy, którzy pomagają im w codziennych czynnościach. Teraz, opiekunowie udadzą się na kilka dni urlopu, a ich miejsce zajmą znane gwiazdy.

Czytaj też:

Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości