Programy

Dagmara Kaczmarek-Szałkow to niezwykle lubiana dziennikarka TVN24. Co wiemy o jej życiu?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dagmara Kaczmarek-Szałkow jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVN24. Co wiemy o życiu dziennikarki?

Dagmarę Kaczmarek-Szałkow możemy oglądać na antenie TVN24. Kim jest?

Dagmara Kaczmarek-Szałkow - kim jest, kariera w TVN24

Dagmara Kaczmarek-Szałkow jest dziennikarką stacji TVN24. Znana jest przede wszystkim z programu "Polska i Świat". Prowadzi "Fakty" w południe i "Fakty" popołudniu. Z wykształcenia jest nie tylko dziennikarką, ale też psychologiem.

"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dagmara Kaczmarek-Szałkow - mąż, dzieci

Dagmara Kaczmarek-Szałkow jest żoną operatora telewizyjnego Filipa Szałkowa. Para poznała się w trakcie kręcenia relacji katastrofy polskiego autokaru, do którego doszło w miejscowości Grenoble, położonej we Francji. Dagmara Kaczmarek-Szałkow ma trzy córki. Dziennikarka TVN24 jest mamą 2-letniej Zosi. Dziewczynka ma dwie siostry - urodzoną w 2011 roku Tosię oraz dwa lata młodszą Marysię. 

Dagmara Kaczmarek-Szałkow rodziła trzecie dziecko w czasie lockdownu spowodowanego epidemią koronawirusa. Przed porodem dziennikarka wyrażała obawy zakażeniem i tym, że będzie musiała rodzić bez męża. Do rozwiązania doszło w święta. W Niedzielę Wielkanocną Dagmara Kaczmarek-Szałkow udostępniła pierwsze zdjęcie córeczki.

"Nowe życie na Wielkanoc. Zosia przyszła na świat, przepełniając naszą rodzinę radością i miłością, którą się z Wami dzielę. Niech te Święta i dla Was będą wyjątkowo piękne" - napisała.

Oto kilka zdjęć Dagmary Kaczmarek-Szałkow z mężem i dziećmi:

Dagmara Kaczmarek-Szałkow - Instagram

Dagmarę Kaczmarek-Szałkow znajdziemy na Facebooku. Dziennikarka prowadzi też profil na Instagramie. Jej nick to @dkszalkow. Prezenterka dzieli się z obserwatorami zdjęciami z pracy i życia prywatnego. Na swoim koncie często publikuje fotografie ze znajomymi z pracy, ale też z córeczkami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości