Programy

David Andronic z "Hotelu Paradise 6". Co wiadomo o jego życiu?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
David Andronic z "Hotelu Paradise"

David Andronic to nowy uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest piłkarzem z artystyczną duszą. Właśnie pisze swoją pierwszą książkę z gatunku romansu. Czy udział w programie dostarczy mu materiału do powieści?

David Andronic to uczestnik nowej edycji "Hotelu Paradise". Jego pasją jest sport i pisarstwo. Przeczytajcie więcej na jego temat!

David Andronic z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

David Andronic ma 26 lat i mówi o sobie, że jest obywatelem świata. A to dlatego, że mołdawski piłkarz, grając w różnych klubach piłkarskich, często zmieniał miejsce zamieszkania. Grecja, Litwa, Polska – w tych krajach przyszło mu mieszkać. Dzięki temu mówi po mołdawsku, angielsku, polsku i rosyjsku. Obecnie przeszedł na piłkarską emeryturę i szuka nowej drogi w życiu.

David jest artystyczną duszą z pisarskim zacięciem. W wolnych chwilach czyta Puszkina, śpiewa, tańczy, ćwiczy, ogląda filmy Kieślowskiego. Pisze swoją pierwszą książkę. Będzie to romans.  

David Andronic z "Hotelu Paradise"
David Andronic z "Hotelu Paradise" Źródło: TVN

David Andronic z "Hotelu Paradise" - jaki jest, pasje, marzenia

David Andronic jest pewny siebie, otwarty na ludzi, wygadany, ambitny i jednocześnie czarujący. Szuka ciekawych doznań i przygód. I dzięki swoim doświadczeniom, łatwo adaptuje się w nowych miejscach. 

David Andronicz "Hotelu Paradise"
David Andronicz "Hotelu Paradise" Źródło: TVN

David Andronicz "Hotelu Paradise"- związki, ideał partnerki

David Andronic nie zdradza nic na temat swoich poprzednich związków. Twierdzi jednak, że jego ideał to naturalna dziewczyna z charakterem i... krągłościami.

David Andronicz "Hotelu Paradise"
David Andronic z "Hotelu Paradise" Źródło: TVN
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

David Andronic z "Hotelu Paradise" – Instagram

Piotr Czechowski ma profil na Instagramie, na którym możemy zobaczyć wiele fotografii z jego życia, z boiska lub profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jego nick to @anddro. Oficjalne konto na Instagramie to dave.hotelparadise6.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości