Programy

Dawid Grygiel-Olek z "Hotelu Paradise 6". Co wiadomo o jego życiu?

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Dawid Grygier z "Hotelu Paradise 6"

Dawid Grygiel-Olek to nowy uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Program to dla niego wielki powrót do świata randek. Czy znajdzie w Panamie swoją drugą połówkę?

Dawid Grygiel-Olek to uczestnik nowej edycji "Hotelu Paradise". Jego pasją jest kulturystyka. Przeczytajcie więcej na jego temat!

Dawid Grygiel-Olek z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Dawid Grygiel-Olek ma 27 lat i pochodzi z Rumi. Zawodowo pomaga w rodzinnej firmie budowlanej. Jest też trenerem personalnym. Bardzo ubolewa, że stało się to teraz tak popularnym zajęciem. Sam zaczął pracować na siłowni, zanim zaczęło być to modne. Przez lata był zawodowym kulturystą i odnosił w tej dziedzinie sukcesy.

Sport to dla 27-latka styl życia. Unika określenia trener - mówi o sobie, że jest instruktorem kulturystyki, dietetykiem, specjalistą ds. suplementacji, coachem, psychologiem, fizjoterapeutą i najlepszym przyjacielem swoich podopiecznych. Ceni ludzi, którzy osiągają cele ciężką pracą, a nie drogą na skróty.

Dawid Grygier z "Hotelu Paradise 6"
Dawid Grygiel z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Dawid Grygiel-Olek z "Hotelu Paradise" - jaki jest, pasje, marzenia

Dawid Grygiel-Olek to opowiadacz-gawędziarz. Dużo filozofuje. Uwielbia imprezy i bycie w centrum uwagi. 27-latek dumny jest z tego, że nie podąża za trendami, tylko zawsze kieruje się swoim sumieniem i sercem. Mężczyzna twierdzi, że jest bardzo pamiętliwy i nie umie wybaczać. Z drugiej strony docenia wspólne przeżycia i chce gromadzić tylko dobre wspomnienia.

Dawid wierzy w zasadę przyciągania. Myśli, że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne sytuacje i osoby. Twierdzi też, że nic nie dzieje się przypadkiem, a kosmos ma dla nas plan. Jest asertywny, ale też tolerancyjny. Łatwo nawiązuje kontakty i jest dobrym słuchaczem.

Dawid Grygier z "Hotelu Paradise 6"
Dawid Grygiel z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem

Dawid Grygiel-Olek "Hotelu Paradise"- związki, ideał partnerki

Jeśli chodzi o związki, to Dawid Grygier jest staromodny. Lubi walczyć o kobietę. Imponuje mu prawda i skromność. Właśnie zakończył 9-letni związek, który po prostu się wypalił. "Hotel Paradise" to dla niego wielki powrót do świata singli i randek.

Ideałem Dawida jest dziewczyna wygadana, ale nie bardziej od niego, przebojowa, ale nie bardziej niż on, mądra, ale nie za mądra, zadbana, niezbyt wysoka, z ciałem, po którym widać, że została w nie włożona praca, a nie implant.

Dawid Grygier z "Hotelu Paradise 6"
Dawid Grygiel z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Dawid Grygiel-Olek z "Hotelu Paradise" – Instagram

Dawid Grygiel-Olek ma oficjalne konto na Instagramie. Jego nick to @dawid.hotelparadise.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości