Laluna odwiedziła Żyletę. Przeżyła szok, słysząc o jej dalszych planach

"Diabelnie boskie". Laluna
"Diabelnie boskie". Laluna
Źródło: Player
Katarzyna Lirsz znana jako Laluna to jedna z uwielbianych przez widzów bohaterek programu "Diabelnie Boskie". Kobieta ostatnio musiała pogodzić się z dużymi zmianami, jakie zaszły w życiu jej najbliższej przyjaciółki. Niestety Żyleta ma dla niej teraz mniej czasu, ponieważ przeprowadziła się do swojego ukochanego i obecnie mieszka daleko od niej. Laluna zdecydowała się odwiedzić przyjaciółkę. Na miejscu czekały na nią radosne wieści.

Program "Diabelnie boskie" zmierza ku końcowi. Już dziś telewizja TTV wyemituje dwa ostatnie odcinki trzeciego sezonu. Niepocieszeni widzowie będą musieli poczekać na nowe wieści dotyczące życia bohaterek. Zobaczmy jednak, jak ostatnio toczyły się ich losy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Lidia Lirsz o operacjach córki i rekonwalescencji
Lidia Lirsz o operacjach córki i rekonwalescencji. Jak czuje się Laluna?
Lidia Lirsz wyznała nam, jak jej córka Laluna czuje się po operacji bariatrycznej. Odniosła się też do relacji z wnuczką

"Diabelnie boskie". Laluna odwiedziła Żyletę w Kudowie-Zdroju

W ostatnim odcinku programu "Diabelnie boskie" Laluna wyruszyła w podróż na pogranicze polsko-czeskie, gdzie jej przyjaciółka Żyleta rozpoczęła nowe życie u boku ukochanego. Kasia postanowiła odwiedzić Żyletę w Kudowie-Zdroju, aby zobaczyć, jak radzi sobie z dala od rodzinnego miasta, Oławy.

Na miejscu okazało się, że miejsce pracy Żylety to stanowisko na targu, gdzie zajmuje się sprzedażą sera. Laluna była zaskoczona, gdyż nie spodziewała się takiej sytuacji.

"Za żadne pieniądze nie chciałabym pracować na targu. To nie dla mnie" - powiedziała Laluna do kamery.

"Diabelnie boskie". Laluna poznała narzeczonego Żylety

Niedługo potem Laluna poznała Maćka, narzeczonego Żylety, który okazał się być miłym i sympatycznym mężczyzną. Kobieta zauważyła, że Żyleta trafiła bardzo dobrze i ma partnera, który dba o nią i jest jej wsparciem.

"Żyletka trafiła bardzo dobrze. Moim zdaniem fajny facet, wysoki, z brzuszkiem. Ona takich uwielbia. Niejedna baba by jej pozazdrościła" - żartowała przed kamerą.

"Diabelnie boska" przed kamerami bardzo cieszyła się ze szczęścia przyjaciółki. Para jest już ze sobą prawie rok.

"Żyleta potrzebowała takiego życia. Myślę, że go kocha bardzo. Ona się tam odnajduje - wielki dom, góry, spokój. Ona ma tam miłość. Wydaje mi się, że to było jej potrzebne i to jest jej świat" - wyznała Laluna, komentując zadowolenie przyjaciółki ze swojej nowej sytuacji życiowej.

Podczas rozmowy, Żyleta przekazała Lalunie bardzo ważną wiadomość - planuje ślub z Maćkiem. Para zamierza zawrzeć związek małżeński już w czerwcu. Przyjaciółka poprosiła Lalunę o zostanie świadkową i zorganizowanie wieczoru panieńskiego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości