Izabela Macudzińska nie mogła powstrzymać łez na wizji. "Nie jest mi łatwo"

Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska
Źródło: Player
W 18. odcinku 3. edycji "Diabelnie boskich" widzimy, że w domu Izy i Patryka zapanowała smutna atmosfera. Po wyprowadzce córki parę dopada syndrom pustego gniazda. Szukają więc sposobu na poprawę humoru. Chcą zająć myśli, ale to nie pomaga. Iza w końcu nie wytrzymuje i wybucha płaczem.

W 18. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy też, co słychać u Laluny i jej przyjaciółki Żylety oraz Gosi. Jakie wątki poruszono w programie?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

DIABELNIE BOSKIE IZA
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 18. – Izabela Macudzińska

W najnowszym odcinku "Diabelnie boskich" Izabela Macudzińska przeżywa ciężkie chwile. Razem z Patrykiem nie potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji. Aby odpędzić uporczywe myśli o tęsknocie za jedyną córką, szukają sobie na siłę różnych zajęć. Niestety nie jest łatwo zapomnieć w domu pełnym wspomnień.

"Mamy cały czas z nią kontakt, codziennie jesteśmy z nią na telefonie, codziennie rozmawiamy, ale też jeździmy do niej, jak tylko możemy. No ale wiadomo no, mimo wszystko najgorsze są te powroty, kiedy wracamy do domu i wchodzę do pustego domu i jej nie ma, ta pustka, ta cisza, no jest ciężkie" - tłumaczyła bohaterka.

Małżonkowie postanowili przeprowadzić gruntowne porządki w garażu. Iza nie przestawała jednak myśleć o Elizie i wspominać wspólnych chwil. 15-latka postanowiła wyprowadzić się z domu i zamieszkać z rówieśnikami. Razem tworzą ekipę influencerów i nagrywają filmy na platformę Youtube. Decyzja o pozwoleniu na to córce nie przyszła rodzicom łatwo.

"Zostałam rzucona do głębokiej wody nagle. To łatwe dla nas, bo to jest nasze dziecko i nie jest obok mnie, nie mieszka ze mną. Musieliśmy bardzo ciężko wewnątrz sobie jakby dotrzeć do tego, że to jest dla jej dobra i musimy się z tym pogodzić i wspierać ją i być obok niej" - wyjaśniła Iza.

Nagle Patryk znalazł Izę w pokoju Elizy, przytulającą jej misia i zalewającą się łzami. Jego żona nie mogła już dłużej powstrzymywać emisji.

"Po prostu nie wiem, ja muszę sobie to poukładać w głowie, a nie jest mi łatwo i tyle" - powiedziała.

Patryk był gotów wsiąść w samochód i pojechać natychmiast do córki. Iza stwierdziła jednak, że nie chce jej przeszkadzać ciągłymi wizytami.

"Myślę, że każdy rodzic tęskniłby. Każdy, który kocha swoje dziecko, który nie wyobraża sobie z niego życia. Tym bardziej że Eliza tak naprawdę od dziecka przebywała non stop z nami, wszędzie jeździła z nami. Wiadomo, już teraz im starsza była tym miała więcej tej wolności, tej swobody, bo wiadomo, że ma też swoje życie, swoich przyjaciół i znajomych. Ale to nie jest takie łatwe, wiedząc, że ona ma 15 lat" - podsumowała Izabela Macudzińska.

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W piątek 26 kwietnia na antenie TTV obejrzymy dwa odcinki "Diabelnie boskich". W 17. epizodzie mama Julii von Stein szykuje się do swoich urodzin. Wraz z córką wyruszyły do sklepu po prezent. I to nie byle jaki. Kosztował w końcu 57 tysięcy złotych!

Choć przeszkody piętrzą się jedna za drugą, nic nie powstrzyma Ani przed rozbudową fryzjerskiego imperium. Niezależność, wszechstronność i upór, to cechy, które utorowały jej drogę do sukcesu, a teraz przydają się także na placu budowy…

Karina zaś wykorzystuje przerwę w handlu na odkrywanie nowych pasji i wizyty u krewnych. Co wymyśliła tym razem?

W 18. odcinku "Diabelnie boskich" Laluna wspiera przyjaciółkę Żyletę. Kobiety zawsze mogą na siebie liczyć. Kiedy jedna z dziewczyn ulega groźnemu wypadkowi, druga rzuca wszystko i pędzi z pomocą.

Tymczasem Gosia planuje wielką międzynarodową transakcję. Z tej okazji sprowadza do Skomielnej nietypowego gościa z dalekich stron.

Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości