Iza Macudzińska świętuje 15. urodziny córki. Pokazała, jak dziś wygląda Eliza

Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska poddała się serii zabiegów
Źródło: Materiały prasowe
Izabela Macudzińska od niedawna występuje w nowym programie TTV "Diabelnie boskie". Widzowie śledzą życie bizneswoman oraz jej rodziny. Niedawno w jednym z odcinków pojawia się jej nastoletnia córka Eliza, która właśnie skończyła 15 lat. Z okazji jej urodzin Iza Macudzińska pokazała mnóstwo zdjęć z dzieciństwa córki. Zobaczcie, jak Eliza zmieniła się z dziecka w śliczną, i pewną siebie, jak jej mama, młodą kobietę.

Eliza to córka Izabeli Macudzińskiej i Patryka Borowiaka. Rodzina mieszka pod Poznaniem. Nastolatka to córeczka tatusia. Jest bardzo do niego podobna. Dziewczyna jest aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na TikToku, gdzie obserwuje ją już prawie 100 tysięcy osób.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

"Diablenie boskie". Iza Macudzińska świętuje 15. urodziny córki

Iza i Patryk opublikowali na Instagramie wspólny post urodzinowy dedykowany ich córce. Eliza skończyła 15 lat. Jej rodzice podkreślili, jak bardzo kochają swoją jedynaczkę. Napisali, że nikt inny się dla nich nie liczy. A dzień jej urodzin jest dla nich wyjątkowy.

"Jesteś naszym aniołkiem, który rozświetla nam nasze życie, jesteś jego sensem. Każda chwila, każda minuta od momentu, kiedy dowiedzieliśmy się, że pojawisz się w naszym życiu, jest najpiękniejsza, najcudowniejsza. Jesteśmy zawsze z tobą i zawsze będziemy. Jesteśmy dumni z ciebie. Bądź zawsze taka, jaka jesteś, zawsze uśmiechnięta, kochająca, czuła, wrażliwa, dobra, pomocna, przyjacielska" - napisali rodzice Elizy.

Eliza doceniła gest mamy i taty i odpisała im na życzenia. "O słodko. Kocham was też" - skomentowała na Instagramie.

Iza Macudzińska udostępniła mnóstwo zdjęć swojej córki, na których możemy zobaczyć, jak Elizka wyglądała w dzieciństwie i jak wyrastała na nastolatkę. Eliza lubi się teraz odważnie ubierać i malować.

Iza opublikowała później kolejne zdjęcie z córką i mężem, na którym świętują urodziny Elizki. Internauci przesłali nastolatce życzenia i nie mogli powstrzymać się od komentarza, że Eliza to kopia Patryka. Zwrócili też uwagę na urodę dziewczyny.

Córka Izy Macudzińskiej wystąpiła w "Diabelnie boskich"

"Diabelnie boskie" to nowe reality-show telewizji TTV, które opowiada o kilku przebojowych kobietach. Wśród nich dobrze znane widzom z innych programów: Izabela Macudzińska, Katarzyna Laluna Lirsz oraz Julia von Stein oraz dwie nowe twarze. Iza występuje w show głównie ze swoim mężem Patrykiem. Jednak w 11. odcinku, który możecie w całości zobaczyć na Playerze, wystąpiła też Eliza. Mama wymyśliła, że zorganizuje dla siebie i córki wspólną sesję zdjęciową. Na początku nastolatka nie była zadowolona, że musi pozować z mamą przed obiektywem, ale szybko zmieniła zdanie.

"Ja wiedziałam, że ta sesja nie będzie łatwym tematem dla Elizki. Wiadomo, robi te zdjęcia, ale ona jest w wieku nastolatki, to umówimy się, że 'gdzie zdjęcia z mamą'. Ale widziałam, że w trakcie zdjęć zaczęło jej to sprawiać przyjemność. To miało być dla nas, dla naszej rodziny, nasza pamiątka, którą za kilka lat będziemy wspominać" - powiedziała Iza w show.

Iza wyznała przed kamerą, że przeraża ją to, że jej córka nie jest już dzieckiem i nie ma ochoty na przytulanie się do mamy. Jednak stara się zrozumieć Elizę i dać jej tyle swobody, ile potrzebuje.

Chcecie poznać innych członków rodziny Izy Macudzińskiej? We wcześniejszych odcinkach wystąpiła jej mama, która zajmowała się dziećmi siostry Izy. Bohaterka "Diabelnie boskich" pomaga też swojemu bratu, który rozstał się z partnerką i zatracił się w alkoholu. Iza przyjęła go pod swój dach, ale nie było to łatwe doświadczenie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości