Finał "True Love". Wiadomo już, kto zbudował w programie szczerą relację!

Finał "True Love". Kto wygrał miłość i pieniądze?
Finał "True Love". Kto wygrał miłość i pieniądze?
Źródło: Materiały prasowe TVN7
W końcu nadszedł długo wyczekiwany wieczór! Za nami finał pierwszej edycji "True Love", w którym znalazły się aż cztery pary. Które z nich zadeklarowały prawdziwe uczucia? I czy ktoś postanowił tego wieczoru skłamać? Poznaj zwycięzców "True Love"!

Ostatnia Ceremonia Prawdy pokazała, że pary nie do końca czują się pewnie. Oliwia przyznała, że jej zdaniem Marcin może nie być idealnym materiałem na męża, a Kuba nie ukrywał, że nie planuje budować z Sarą poważnej relacji po opuszczeniu rajskiej willi. Najbardziej zgodni okazali się Klaudia i Maksym, którym dotychczas do miłości było najdalej. Ostatnie badanie poligrafem dotyczyło już tylko jednego. Czy uczestników "True Love" połączyło prawdziwe uczucie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – fragmenty odcinków

TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_23_PATRYCJA_SARA
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_DAWID
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_DAWID
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_KUBA_FILIP
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_KUBA_FILIP
"True Love" - Oliwia czuje się oszukana
"True Love" - Oliwia czuje się oszukana
"True Love" -  Julka i Kuba wyznają prawdę swoim partnerom
"True Love" - Julka i Kuba wyznają prawdę swoim partnerom
"True Love" - Kuba rozpacza po kłótni z Filipem
"True Love" - Kuba rozpacza po kłótni z Filipem
"True Love" - Marcin na Ceremonii Prawdy
"True Love" - Marcin na Ceremonii Prawdy
"True Love" - Martyna próbuje dotrzeć do Dawida
"True Love" - Martyna próbuje dotrzeć do Dawida
"True Love" - Oliwia i Marcin zbliżyli się do siebie
"True Love" - Oliwia i Marcin zbliżyli się do siebie
"True Love" - Kamil i Filip o Julii
"True Love" - Kamil i Filip o Julii
"True Love" - Kuba rozmawia o zazdrości z Oliwią
"True Love" - Kuba rozmawia o zazdrości z Oliwią
"True Love" - Sara i Martyna o Dawidzie
"True Love" - Sara i Martyna o Dawidzie
"True Love" - rozmowa Marcina z Kingą
"True Love" - rozmowa Marcina z Kingą
"True Love" - Sara przebadana wariografem
"True Love" - Sara przebadana wariografem
"True Love" - Julia przebadana wariografem
"True Love" - Julia przebadana wariografem
"True Love" - Oliwia powiedziała prawdę
"True Love" - Oliwia powiedziała prawdę
"True Love" - rozmowa Kingi i Marcina
"True Love" - rozmowa Kingi i Marcina
"True Love" - Sara zraniona zachowaniem Kamila
"True Love" - Sara zraniona zachowaniem Kamila
"True Love" - Kinga chce walczyć o Marcina
"True Love" - Kinga chce walczyć o Marcina
"True Love" - Kinga oburzona słowami Marcina
"True Love" - Kinga oburzona słowami Marcina
"True Love" – Marcin wyznaje uczucia Oliwii
"True Love" – Marcin wyznaje uczucia Oliwii
"True Love" – Julka chce stworzyć relację z Kamilem
"True Love" – Julka chce stworzyć relację z Kamilem
"True Love" – szczere wyznanie Mateusza
"True Love" – szczere wyznanie Mateusza
"True Love" - Martyna poczuła się odrzucona
"True Love" - Martyna poczuła się odrzucona
"True Love" - uczestnicy przypływają do posiadłości
"True Love" - uczestnicy przypływają do posiadłości
"True Love" - zapoznanie uczestników
"True Love" - zapoznanie uczestników

"True Love". Klaudia zakochała się w Maksymie?

To jedna z najbardziej zagadkowych par pierwszej edycji "True Love". W ostatnich odcinkach programu widzowie mogli obserwować dosyć chwiejną relację Klaudii i Maksyma. Para zaczęła całkiem dobrze. Mur, który wybudowała wokół siebie Klaudia, runął, a barykada z poduszek przestała być potrzebna. Jednak początkowo dobrze zapowiadająca się relacja szybko się zmieniła. Para zaczęła się kłócić, a konflikt z każdym dniem narastał. Mimo że oboje próbowali się dogadać, starania niewiele wnosiły. Maksym w rozmowie z innymi uczestnikami stwierdził nawet, że nie ma zamiaru kontynuować relacji z Klaudią, ponieważ ta za bardzo przypomina mu poprzednią partnerkę.

Konflikt pomiędzy Klaudią a Maksymem trwał, a mężczyzna przyznał nawet, że podczas jednej z ostatnich Ceremonii Miłości planuje wybrać Agatę. To nie spodobało się uczestniczce, która dopiero w trakcie emisji show po raz pierwszy poznała treść rozmów odbywających się poza jej zasięgiem.

Przeczytaj też: Klaudia z "TL" zaskoczona rozmową Maksyma z Agatą. "Żałuję, że nie znałam wszystkich faktów"

Mimo to Maksym z radością zareagował na wybór Klaudii. Choć tym razem mógł odmówić sparowania, nie miał takiego zamiaru. Klaudia nie ukrywała, że partner przypadł jej do gustu. W ostatnim odcinku przedstawiono rozmowę uczestniczki z Sarą, podczas której kobieta przyznała, że zakochała się! Czy w takim razie podczas finałowej ceremonii zarówno Klaudia jak i Maksym potwierdzili, że połączyło ich prawdziwe uczucie?

Przeczytaj też: Maksym z "TL" tłumaczy się z chęci wyboru Agaty. "Jest mi bardzo przykro"

"True Love". Kto wygrał pierwszą edycję?

Ostatnim etapem walki o miłości było badanie poligrafem, w trakcie którego pary usłyszały najważniejsze pytania: Czy odnalazłeś/aś tutaj swoje prawdziwe "True Love"?

W ścisłym finale znalazły się aż cztery pary: Oliwia i Marcin; Klaudia i Maksym; Gigi i Kamil oraz Sara i Kuba. Uczestnicy musieli stanąć naprzeciwko siebie i w zgodzie ze sobą odpowiedzieć na pytania. Wygrają ci, których w programie połączyło szczere uczucie. Jeśli oboje odpowiedzą twierdząco, a poligraf potwierdzi ich zdanie, staną się wielkimi zwycięzcami. Nie tylko kilkutygodniowego maratonu po miłość, ale również 100 tys. złotych do podziału.

"True Love". Finaliści show
"True Love". Finaliści show
"True Love". Finaliści show
Źródło: Materiały prasowe TVN7

Jako pierwsi z wyzwaniem zmierzyli się Klaudia i Maksym. Choć kobieta niedługo przed finałem przyznała, że zakochała się w towarzyszu, nieznane były jego uczucia. Mimo to mężczyzna wygłosił wyjątkowo romantyczną mowę i przygotował dla partnerki bransoletkę. Maksym odpowiedział twierdząco, a jego uczucia potwierdził poligraf. W przypadku Klaudii sprawa miała się zgoła inaczej. Mimo że kobieta odpowiedziała: tak, zapaliło się czerwone światło. Klaudia nie zgodziła się z werdyktem.

Jako drudzy na scenie stanęli Sara i Kuba. Choć mężczyzna już podczas ostatniej Ceremonii Prawdy przyznał, że nie planuje budować związku z partnerką po programie, podkreślał, że wynika to z braku uczuć. Mimo to oboje postanowili przetrwać do finału z nadzieją, że może coś się obudzi. Podczas ostatniego pytania zarówno Sara, jak i Kuba zaprzeczyli, jakoby znaleźli prawdziwe uczucie, co potwierdził poligraf.

Jako trzeci przed najważniejszym pytaniem w programie stanęli Oliwia i Marcin. Ponowne zjawienie się w willi uczestnika zaskoczyło wszystkich. Marcin od początku mówił, że wrócił po Oliwię i nie zamierza odpuszczać. Kobieta odwzajemniła jego zainteresowanie i przyznała, że to on od pierwszych dni w raju zaskarbił sobie jej serce. Nic więc dziwnego, że oboje odpowiedzieli na pytanie twierdząco, co potwierdził poligraf. Padło wiele ważnych i pięknych słów. Oliwia i Marcin zostali pierwszą parą, która wygrała "True Love"! Uczestnik swoją część nagrody przekazał na fundację walki z rakiem.

Ostatnią parą, która musiała się zadeklarować, byli Gigi i Kamil. Zaskakujący duet! Uczestnicy są dosyć różni, oboje z mocnymi charakterami. Odkąd zamieszkali w jednej sypialni widzowie mogli śledzić rodzące się pomiędzy nimi uczucie. Nie znajdowali się w centrum zainteresowań, stronili od dram, powoli poznając się wzajemnie. Jako pierwszy na pytanie odpowiedział Kamil. Mężczyzna przyznał, że odnalazł szczęście u boku partnerki, co potwierdził poligraf. Oboje nie kryli radości, gdy tą samą drogą podążyła Gigi. Tak oto jedna z najciekawszych par w programie dołączyła do grona zwycięzców. Tak oto Gigi i Kamil zostali drugą parą, która wygrała "True Love".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości