Iza z "Diablenie boskich" zaskoczyła wyznaniem. "Mam nowego chłopa"

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Diabelnie boskie". Iza zgoliła wąs Patrykowi

W małżeństwie czasem zdarzają się spięcia, a choroba męża potrafi wystawić relację na nie lada próbę. Tak też było w przypadku Patryka i Izy, których perypetie możemy śledzić w 16. odcinku programu "Diabelnie boskie". Z pozoru prozaiczna czynność przerodziła się w serię zabawnych zdarzeń. Co się wydarzyło? 

Po operacji ręki Iza Macudzińska starała się pomóc mężowi we wszystkim, łącznie z goleniem. Zrzędzenie Patryka wyprowadziło ją jednak z równowagi, dlatego postanowiła się na nim odegrać, goląc mu część zarostu. Czy nowy image przypadł mężczyźnie do gustu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie? Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

"Diabelnie boskie" – Iza zgoliła mężowi zarost

Patryk niedomagał po operacji ręki, dlatego Iza starała się mu pomóc we wszystkim, łącznie z goleniem. Kobietę wyprowadziła jednak z równowagi zrzędliwość męża i boleśnie się na nim odegrała.

"Patryczek wziął sobie do serca to, że może się mną zabawić. Wie, że latam nad nim jak głupia, więc próbował to wykorzystać" - powiedziała Iza.

Zwykle mężczyzna był wdzięczny za taką opiekę, ale tym razem sytuacja przybrała zupełnie nieoczekiwany obrót, a Iza musiała ratować się ucieczką do ogrodu przed zdenerwowanym mężem. Patryk nie był w humorze, ponieważ Iza zepsuła jego wizerunek zgoleniem części zarostu i chciał odpłacić się żonie przy użyciu maszynki. Ta była przekonana, że jest do zdolny do tego, żeby np. zgolić jej brwi.

"Ile można słuchać zrzędzenia. Mimo że on mi się podoba z tą brodą i sobie zrobiłam na złość, to stwierdziłam, że warte to jest przecierpieć tydzień czy dwa, zanim ta broda odrośnie, bo on mi się podoba z brodą. Ale uczucie niesamowite" - wyjaśniła bohaterka "Diabelnie boskich".

Wzburzony Patryk nie chciał wpuścić żony do domu, dopóki nie przeprosi. Kiedy oboje ochłonęli, Iza chciała dokończyć dzieła i całkowicie go zmienić, goląc resztę zarostu. Patryk poradził sobie jednak już sam, po czym stwierdził, że bez brody wygląda jak nastolatek.

"Nowego chłopa mam. Wyglądasz o wiele młodziej" - podsumowała Iza.

"Diabelnie boskie". Patryk bez brody
"Diabelnie boskie". Patryk bez brody "Diabelnie boskie". Patryk bez brody Źródło: Player

"Diabelnie boskie" – co jeszcze się wydarzyło w 16. odcinku?

W 16. odcinku programu "Diabelnie boskie" widzimy dynamiczną i przedsiębiorczą Carinę w akcji. Kobieta zajmuje się ona handlem ekskluzywnymi dodatkami modowymi oraz wynajmem apartamentów w słonecznej Marbelli. Co jednak zrobić, gdy oba biznesy trzeba załatwić w tym samym czasie? Carina postanowiła zostawić swojego męża na stoisku z modowymi dodatkami i sama zajmuje się wynajmem apartamentu. Nie wszytko poszło jednak zgodnie z planem. Czytaj więcej.

W międzyczasie Julia wraz z ojcem udali się do salonu luksusowych samochodów. Dziewczyna była przekonana, że chodzi o zakup auta do celów pogrzebowych, jednak okazuje się, że Bogdan postanowił sprezentować córce nowe auto terenowe, aby pani prezes odpowiednio prezentowała się na mieście.

"Diabelnie boskie" już niedługo na TTV
"Diabelnie boskie" już niedługo na TTV "Diabelnie boskie" już niedługo na TTV Źródło: Materiały promocyjne

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości