Dominik Abus pochwalił się osiągnięciem syna. "Mega emocje, nie mogę powietrza złapać"

Dominik Abus
Dominik Abus
Źródło: TOMASZ URBANEK/ TVN
Dominik Abus ostatnio w relacji na Instagramie pochwalił się sporym osiągnięciem syna. Oskar wraz z bratem pasjonują się boksem i mają już na koncie pewne osiągnięcia. Gwiazdor TTV pokazał ostatnią walkę syna. Zobaczcie, jak mu poszło.

Dominik Abus zyskał sporą rozpoznawalność w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym już od kilku lat regularnie komentuje produkcje telewizyjne wraz ze swoim kolegą Krzysztofem Radzikowskim. Przez lata uczestnik zyskał sporą rozpoznawalność, a widzowie zaczęli śledzić jego życie prywatne w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

GRAOWSZYSTKO_ABUS_WYCHOWANIE
Dominik Abus o wychowywaniu synów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominik Abus powiedział, według jakich zasad wychowuje synów

To właśnie stamtąd dowiedzieli się, że Dominik Abus już od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Igą Muszakowską, z którą wspólnie wychowują dwóch synów z jej poprzedniego związku, a także ich 6-letniego synka.

Rodzina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często mówią w wywiadach o życiu prywatnym. Mimo że Dominik Abus w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" występuje z kolegą, to ukochana towarzyszyła mu w programie "99. Gra o wszystko — VIP".

Jakiś czas temu Dominik Abus w rozmowie z Dagmarą Olszewską powiedział nieco więcej o tym, jak wychowuje synów.

- W delikatny sposób, jak biorę starszych synów na siłownię, idziemy potrenować i rozmawiamy, staram im się mówić, czego w życiu nie mówić. Tak głębokich tematów jak depresja na razie nie poruszam z nimi, natomiast mówię im czego nie robić, jakich ludzi w życiu unikać na podstawie własnych doświadczeń — powiedział.

Dominik Abus pochwalił się osiagnięciem syna

Dominik Abus zdradził również, jaką pasję mają jego starsi synowie. Wyznał, że być może trafią do kadry Polski.

- Ja na razie dzieciom przekazuje podstawowe doświadczenia życiowe, żeby się nie oparzyli, żeby nie popełnili tych błędów co ja, m.in., tłumaczę im to, że nie wolno używać przemocy wobec drugiego człowieka, toksycznych ludzi trzeba unikać, ponieważ oni zabierają całą naszą pozytywną energię. Uważam, że moi starsi synowie idą w bardzo dobrą stronę, ponieważ zajmują się boksem, być może znajdą się w kadrze Polski bokserów juniorów, a drugie ich hobby to wędkarstwo. Z jednej skrajności w drugą, ale bardzo mi się to podoba — dodał.

W ostatnią niedzielę 17 marca Dominik Abus na Instagramie relacjonował walkę jednego ze swoich synów — Oskara. Ukochany Igi Muszakowskiej nie ukrywał, że jest bardzo przejęty.

"Mega emocje, nie mogę powietrza złapać, mam nadzieję, że wygra" - mówił na Instagramie.

Ostatecznie syn Dominika Abusa zajął drugie miejsce. Gratulujemy!

Dominik Abus dumny z syna
Dominik Abus dumny z syna
Źródło: Instagram
Dominik Abus dumny z syna
Dominik Abus dumny z syna
Źródło: Instagram
Dominik Abus dumny z syna
Dominik Abus dumny z syna
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK/ TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości