Chris Ducci z "Hotelu Paradise" spodziewa się drugiego dziecka! Jego partnerka jest w ciąży

Chris Ducci i Monika Czajkowska spodziewają się drugiego dziecka
Chris Ducci i Monika Czajkowska spodziewają się drugiego dziecka
Źródło: Instagram Chris Ducci/Screen
Chris Ducci i jego partnerka ponownie zostaną rodzicami. Celebryta podzielił się z fanami szczęśliwą nowiną za pomocą Instagrama, gdzie opublikował wzruszające, ciążowe zdjęcie z ukochaną i ich starszą córką Blanką.

Chris Ducci to zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna wygrał program razem z Mariettą Witkowską i widzowie byli wręcz pewni, że ich miłość będzie już tą na zawsze. Celebryci szybko się jednak rozstali i znaleźli sobie nowych partnerów - Marietta Witkowska jest już po ślubie, natomiast Chris Ducci właśnie ogłosił, że spodziewa się drugiego dziecka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Chris Ducci po raz drugi zostanie ojcem

Chris Ducci kilka miesięcy po wygraniu "Hotelu Paradise" związał się z modelką Moniką Czajkowską. Para rok temu została rodzicami córeczki Blanki, a teraz okazuję się, że ich rodzina znów się powiększy.

Celebryta pochwalił się zdjęciem z ciężarną ukochaną i ich roczną pociechą na Instagramie. Przyznał także, że Monika Czajkowska ma już za sobą połowę ciąży, którą do tej pory ukrywali przed światem. Fani od pewnego czasu domyślali się jednak, że być może coś jest na rzeczy.

"Marzenia się spełniają. Blanka niedługo będzie miała rodzeństwo! Dużo osób już się domyślało, dlatego nie chcieliśmy tego dłużej ukrywać i postanowiliśmy podzielić się z wami naszym szczęściem! Połowa już za nami!" - napisał Chris Ducci.

Internauci chętnie gratulowali parze.

"Gratulacje kochani";

"Tak przeczuwałam, moje gratulacje dla całej waszej rodzinki!";

"Super!!!! Gratulacje kochani. Tak się ciesze z waszego szczęścia!!! Jesteście cudowną rodzinką" - czytamy w komentarzach.

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Chris Ducci i Monika Czajkowska wzięli ślub?

Chris Ducci i Monika Czajkowska od dawna zaznaczali, że ich miłość jest poważna i chcą spędzić ze sobą resztę życia. Kilka miesięcy temu na Instagramie zwycięzcy "Hotelu Paradise" pojawiły się zdjęcia z sesji ślubnej. Para często była wypytywana przez fanów o to, czy zamierza sformalizować swój związek, jednak zawsze te kwestie pozostawiali bez odpowiedzi. Ani Chris Ducci, ani Monika Czajkowska nie potwierdzili, czy faktycznie wzięli ślub. Warto jednak zaznaczyć, że ich ślubne zdjęcia wyglądają na rzeczywiście prawdziwe. Internauci nie mają już więc wątpliwości, że zakochani powiedzieli sobie "tak".

"Odnalazłem ją 1,313 kilometrów od mojego domu rodzinnego. Skradła moje serce, a serce jest ważne, bo pompuje krew. Ale wiecie co? Pozwolę jej zatrzymać je na zawsze. No co..." - napisał Chris Ducci, publikując zdjęcie z sesji ślubnej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram Chris Ducci/Screen

podziel się:

Pozostałe wiadomości