Gwiazdy

Anna Lewandowska żegna się z Monachium. "Przed nami nowy rozdział"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna i Robert Lewandowscy wyprowadzają się z Monachium

Anna Lewandowska oficjalnie zakończyła etap życia w Monachium i w osobistym wpisie na Instagramie podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. Trenerka od kilku długich tygodni jest już w Hiszpanii, gdzie niedługo dołączy do niej Robert Lewandowski, który dopiero co sfinalizował swój transfer do FC Barcelony.

Robert Lewandowski przechodzi do FC Barcelony. Najlepszy polski piłkarz przez długie miesiące zabiegał o to, by po ośmiu latach rozstać się z Bayernem Monachium i zacząć nowy rozdział swojej kariery w stolicy Katalonii. Władze monachijskiego klubu po ostrych negocjacjach zgodziły się sprzedać swojego napastnika rok przed końcem kontraktu za kwotę 50 milionów euro i już od nowego sezonu Robert Lewandowski będzie występował w zupełnie nowych barwach. Zmiana klubu piłkarza wiąże się także z przeprowadzką jego rodziny do Barcelony. Anna Lewandowska w osobistym wpisie na Instagramie nie ukrywała, że bardzo się cieszy z takiego rozwoju wydarzeń, jednak podkreśliła, że Monachium na zawsze pozostanie w jej sercu.

Anna Lewandowska żegna się z Monachium i rozpoczyna nowy etap w życiu

Anna Lewandowska w ostatnich tygodniach mocno naciskała na przeprowadzkę do Hiszpanii i była jej wielką zwolenniczką. Trenerka od dawna przebywa w willi na Majorce, gdzie opiekuje się córkami pod nieobecność słynnego męża. Gwiazda wydaje się, że już dawno pożegnała się z Monachium, jednak dopiero teraz zdecydowała się na osobisty wpis, w którym zaznaczyła, że stolica Bawarii zawsze będzie dla niej bardzo ważnym miejscem, w którym mieszkała przez osiem ostatnich lat.

"Emocje powoli opadają i przychodzi zrozumienie, jak duża zmiana jest przed naszą rodziną. Jestem wdzięczna za wszystko, co spotkało nas w ostatnich latach. Monachium było naszym domem, miejscem, w którym urodziły i wychowywały się nasze dziewczynki. Tam nawiązaliśmy wiele przyjaźni i przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów. Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas, ale wiem, że zawsze będzie to dla nas ważne miejsce i wyjątkowy etap życia"- napisała Anna Lewandowska.

Trenerka zapowiedziała nowy rozdział w życiu i podkreśliła, że dla niej prawdziwy dom jest tam, gdzie są jej najbliżsi.

"Jednak dom jest tam, gdzie jesteśmy razem. Rozpoczynamy nową ekscytującą przygodę i wiem, że jak zawsze będę mogła liczyć na Wasze wsparcie. Przed nami nowy rozdział!"- zapowiedziała.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Lewandowscy już jakiś czas temu zaczęli organizować sobie życie w Hiszpanii

Chociaż Robert Lewandowski do zespołu FC Barcelony oficjalnie dołączył dopiero teraz, razem z żoną już jakiś czas temu zaczął sobie układać życie na Półwyspie Iberyjskim. Rok temu słynna para kupiła już tam willę i nie ukrywała, że bardzo podoba im się otoczenie. W międzyczasie piłkarz i trenerka jeszcze kilka razy wyjeżdżali na słoneczną Majorkę. Kilka tygodni temu Anna Lewandowska posłała też tam do przedszkola swoje dwie córki.

Celebrytka została z pociechami w Hiszpanii, w momencie gdy Robert Lewandowski poleciał na ostatni swój trening do Monachium. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wówczas otrzymać pogróżki śmierci i to właśnie z tego względu jego rodzina miała nie wybrać się z nim w podróż. Obecnie piłkarz przebywa w Miami, a Anna Lewandowska wciąż wypoczywa na Majorce. W wolnym czasie gwiazda ma też szukać dla nich domu w Barcelonie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Alexandra Beier/Bongarts/Getty Images

Pozostałe wiadomości