Filip Luwański z "True Love". Co o nim wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Filip Luwański z "True Love"

Filip Luwański to jeden z uczestników nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Filip Luwański wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. W programie "True Love" będzie próbować odnaleźć swoją "prawdziwą miłość". Czy mu się to uda?

Filip Luwański z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Filip Luwański ma 34 lata i pochodzi ze Starogardu Szczecińskiego. Pracuje jako kierownik produkcji w firmie zajmującej się instalacjami metalowymi, a po godzinach szkoli się w profesji stolarza. Niekończące się pokłady energii pożytkuje, trenując MMA i boks oraz tańcząc bez wytchnienia na festiwalach. Jest wręcz fanatykiem muzyki elektronicznej. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"40 kontra 20" - wywiady z uczestnikami

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość
"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłośćcozatydzien.tvn.pl
wideo 2/11

Filip Luwański z "True Love" – charakter, związki, wymarzona partnerka

Filip Luwański ma pozytywne nastawienie do życia i ogromne poczucie humoru oraz dystans do siebie. Przedstawia siebie jako wyluzowanego ziomka, prawdziwego, świadomego własnej wartości. Uwielbia być w centrum zainteresowania i schlebia mu popularność. Jest głośny i ekstrawertyczny, co nie przeszkadza mu jednak, żeby wysłuchać drugą osobę i służyć dobrą radą. 

Filip Luwański przez pewien czas uważał, że pocałunek to nie zdrada, ale jego była dziewczyna wyprowadziła go z błędu. Filip był w 2 poważnych związkach, a ostatni z nich był źródłem nerwów i nieporozumień. Postanowił więc popracować nad emocjami i nauczyć się przebywać sam z sobą. Teraz jest już gotowy wejść w nowy związek. Jego największym marzeniem jest założenie pełnej, szczęśliwej rodziny. 

Filip Luwański z "True Love"
Filip Luwański z "True Love" Filip Luwański z "True Love" Źródło: TVN

Filip Luwański z "True Love"  – Instagram

Filip Luwański jest obecny w mediach społecznościowych. Jego nick na Instagramie to @luifilon.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostali uczestnicy programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości