Sara Urban z "True Love". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Sara Urban - nowa uczestniczka "True Love"

Sara Urban to jedna z uczestniczek nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Sara Urban wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. W programie "True Love" będzie próbować odnaleźć swoją "prawdziwą miłość". Czy jej się to uda?

Sara Urban z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Sara Urban ma 21 lat i pochodzi z Wrocławia. Na co dzień studiuje socjologię, pracuje też w sprzedaży telefonicznej i udziela korepetycji. Wolny czas poświęca na liczne zainteresowania. Tuż po osiemnastce zrobiła prawo jazdy na motocykl i kupiła własną maszynę. Pasją do motoryzacji zaraził ją tata. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Śpiewa od dziecka, czy to na karaoke, czy w zespole, który założyła z koleżankami z liceum. Nie wyobraża sobie życia bez siłowni i podróży. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"40 kontra 20" - wywiady z uczestnikami

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość
"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłośćcozatydzien.tvn.pl
wideo 2/11

Sara Urban z "True Love" – charakter, związki, wymarzony partner

Sara Urban jest charyzmatyczną, odważną, zaradną i pełną dystansu do siebie wariatką. Cechuje ją totalna bezpośredniość. Jak sama mówi "nieraz zdarzyło jej się podrywać chłopaków tekstami niczym pijany wujek na weselu". Jednocześnie jest oczytaną romantyczką, a dla swojego partnera i przyjaciół potrafi pokazać wrażliwą i troskliwą stronę.

Sara Urban singielką jest już pół roku. Jej dwa dotychczasowe związki były całkowicie skrajne – jeden wybuchowy i pełen spięć, drugi spokojny jak życie emerytów. Ona jednak szuka czegoś pośrodku. Mimo tego, że jest otwarta, nie zakochuje się łatwo. W mężczyznach największą rolę dla niej odgrywa sylwetka. Szuka bratniej duszy z podobnym poczuciem humoru, mężczyzny, który będzie jej najlepszym przyjacielem i partnerem na całe życie.

Sara Urban
Sara Urban - nowa uczestniczka "True Love" Sara Urban Źródło: Materiały prasowe

Sara Urban z "True Love"  – Instagram

Sara Urban jest obecna w mediach społecznościowych. Prowadzi prywatne konto na Instagramie. Jej nick to @saraa_urban.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Chcesz poznać pozostałe uczestniczki programu "True Love"? Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości