Programy

"True Love" - wiemy, jak wygląda posiadłość, w której zamieszkają uczestnicy programu

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" – tak wygląda posiadłość z programu

Już niedługo startuje nowy program TVN7. W miłosnym reality show "True Love" grupa singli spotka się w luksusowej wakacyjnej posiadłości na Karaibach. Każdy będzie miał szansę na podwójną wygraną. Stawką w programie są duże pieniądze, ale przede wszystkim... prawdziwa miłość.

Żeby zdobyć wygraną pieniężną w programie "True Love" trzeba naprawdę się zakochać. To, czy uczucie jest prawdziwe, ocenią regularne testy wykrywaczem kłamstw. Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez urządzenie, dlatego miejsca w programie nie zagrzeją ci, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse. Zobacz luksusową posiadłość, w której zamieszkają uczestnicy i uczestniczki.

"True Love" – o czym jest program?

W trakcie programu "True Love" w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii zamieszka 10 singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy, zostaną poddani testowi. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby. Program poprowadzi Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza. Czy to jedyne zaskoczenie, jakie czeka widzów? Przekonamy się już niedługo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Amira znalazła miłość po rozstaniu z Tomem
Amira znalazła miłość po rozstaniu z Tomem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love" – tak wygląda posiadłość z programu

Perypetie uczestników programu "True Love" odbywały się będą w nowej, niezwykłej lokalizacji - na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii. Uczestnicy zamieszkają w luksusowej posiadłości w stylu kolonialnym z podwójnymi sypialniami i wieloma udogodnieniami. Oprócz basenu będą mieli także dostęp do prywatnej plaży, baru na zewnątrz i przestronnego tarasu. Posiłki będą mogli spożywać w ogromnej jadalni.

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Pozostałe wiadomości