Filon z "True Love" zaskoczył internautów. Podoba wam się w takiej wersji?

Filon z "True Love"
Filon z "True Love"
Źródło: player.pl
Filip "Filon" Luwański lubi zaskakiwać internautów. Uczestnik programu "True Love" jakiś czas temu pochwalił się zdjęciem z czasów nastoletnich, na którym miał kolczyk w nosie. Teraz Filon postanowił pójść o krok dalej. Zobaczcie sami.

Filip Luwański w 1. edycji programu "True Love" bardzo chciał poznać kobietę życia. W wieku 34-lat był gotowy do założenia rodziny, jednak uczestniczki nie do końca chciały deklarować, że chcą zostać żonami i matkami tak szybko.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TRUELOVE_Kamil_4ok
Kamil z "True Love" o relacjach po programie. Wyznał, z kim zamieszkał
Nie cichną echa po wielkim finale pierwszej edycji "True Love". Uczestnicy powoli wracają do codzienności, weryfikując zapoczątkowane w programie znajomości. Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, z kim utrzymuje kontakt. Okazuje się, że z jednym z uczestników połączyła go szczególna więź.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Filon z "True Love" zaskoczył internautów

Dla Filona ważny był wiek kandydatki, a także religia, bowiem sam zaznaczył, że jest praktykującym katolikiem. Niestety, jego podejście odstraszało potencjalne kandydatki, jednak z czasem Filip odpuścił poszukiwania i postanowił zacząć bawić się na kolumbijskiej wyspie.

Mimo że uczestnik nie spotkał w programie miłości życia, to zyskał wielu przyjaciół, z którymi do tej pory utrzymuje kontakt. Filon zaskarbił sobie również sympatię widzów, którzy z uwagą śledzą jego profile w mediach społecznościowych.

Filon pochodzi ze Starogardu Gdańskiego. Pracuje jako kierownik produkcji w firmie zajmującej się instalacjami metalowymi, a po godzinach szkoli się w profesji stolarza. Mało kto wie, że jego wielką pasją jest również modeling.

Filon zrobił sobie kolejny kolczyk

Filon od zakończenia programu jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, na których dodaje czasami ciekawostki ze swojego życia. Kilka tygodni temu Filip pokazał na Instagramie zdjęcie z czasów, kiedy był nastolatkiem.

Filon na fotografii miał 19 lat. Internauci zwrócili szczególną uwagę na jego fryzurę, a także... kolczyk w nosie.

"Jak widać, piercing nie jest mi obcy" - napisał.

Filip z "True Love" pokazał zdjęcie sprzed lat
Filip z "True Love" pokazał zdjęcie sprzed lat
Filip z "True Love" pokazał zdjęcie sprzed lat
Źródło: Instagram

Teraz uczestnik show poszedł o krok dalej i pokazał zdjęcie, na którym ma kolczyk w uchu.

Filon z "True Love" zrobił kolczyk w uchu
Filon z "True Love" zrobił kolczyk w uchu
Filon z "True Love" zrobił kolczyk w uchu
Źródło: Instagram

Podoba się wam w takiej wersji?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości