Maria Konarowska o rozłące z córką. "Zbierałam się z podłogi"

Maria Konarowska
Maria Konarowska o macierzyństwie. Mówi, jak przetrwała rozłąkę z dzieckiem
Źródło: MWMEDIA
Maria Konarowska zdradziła fanom, że bardzo przeżywa rozłąkę z dzieckiem. Aktorka pozwoliła na to, by córeczka na tydzień wyjechała na wakacje z tatą. Gwiazda przyznała, że na początku było jej ciężko funkcjonować bez dziecka u boku i nie potrafiła poświęcić czasu na własne potrzeby. Córka w końcu wróciła do domu, a Maria Konarowska podzieliła się wzruszającym wyznaniem.

Maria Konarowska jest w szczęśliwym związku, ale nie wzięła ślubu z ukochanym. Para wychowuje córkę Gaję. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską w ramach cyklu #JACYRODZICETAKIEDZIECI? wyznała, że kocha się zaręczać, ale do ślubu nigdy nie dochodzi.

"Tak naprawdę byłam zaręczona trzy razy, a teraz jestem zaręczona czwarty raz. Bo mój Oktawian mi się oświadcza tak mniej więcej co rok, bo ja bardzo lubię pierścionki (śmiech) [...] Myślę, że to jest coś takiego, że wewnętrznie trzeba to poczuć, że to jest ten moment, że chcesz" - mówiła w wywiadzie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 11. Maria Konarowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 11. Maria Konarowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 11. Maria Konarowska

Maria Konarowska o macierzyństwie. Jak zniosła rozłąkę z dzieckiem?

Maria Konarowska opublikowała na Instagramie intrygujący wpis. Jej partner zajął się dzieckiem i zabrał córeczkę na wakacje. To pozornie dobra wiadomość, ale aktorka, jak wiele innych matek, jest bardzo przywiązana do dziecka i było jej ciężko funkcjonować bez pociechy.

"Tydzień minął, odkąd Gaja wyjechała ze swoim tatą na wakacje. Pamiętam, jak czułam się rok temu, kiedy po raz pierwszy zostawiłam ją z moją mamą na pięć dni. Zbierałam się z podłogi i próbowałam poukładać myśli. Gdzie jestem w życiu jako ja, kim się stałam i w ogóle jak ja teraz chcę. Czy mogę tak sobie być bez niej i co ja mam teraz robić? Jak?" - wyznała.

Aktorka dodała, że tym razem wiedziała już, jak sobie poradzić. Mogła odpocząć i bez wyrzutów sumienia robić to, na co tylko ma ochotę. Rozłąka z dzieckiem wyszła jej na dobre, choć gwiazda zdaje sobie sprawę, że pewne zachowania są silniejsze od niej.

"To działa! I jest wspaniale i można i da się…do momentu aż wyślą ci zdjęcie czy filmik dziecka…, ale melancholia trwa chwilę i potem hulaj dusza, czyli spać i robić to, co z bąblem przy boku jest dużo trudniejsze" - czytamy na Instagramie.

Pod postem Marii Konarowskiej pojawiło się wiele komentarzy od innych matek, które doświadczyły lub doświadczają podobnych emocji. Internautki doskonale rozumieją aktorkę i podkreślają, że rozłąka z dzieckiem jest potrzebna, nawet na chwilę.

Maria Konarowska poruszyła fanów

Maria Konarowska opublikowała kolejny post, w którym pochwaliła się, że córeczka i ukochany wrócili już do domu.

"I wszystko, czego się bałam, zamieniło się w śmiech. Na swój widok obie padłyśmy sobie w ramiona i chichrałyśmy się, patrząc sobie w oczy dobre dwadzieścia minut non stop" - wyznała aktorka.

Powrót bliskich nie był jedyną rzeczą, która wprawiła Marię Konarowską w dobry nastrój. Gwiazda świętowała osiem lat trzeźwego życia.

"Nie piję, nie biorę, nie palę, jestem nudna i świetnie mi z tym" - napisała.

Maria Konarowska opowiedziała o zmianie sposobu życia w cyklu #JACYRODZICETAKIEDZIECI?. Wtedy zdradziła, w jaki sposób przeszła wewnętrzną przemianę.

Kiedyś byłam taka rozrywkowa, imprezowa i podjęłam po prostu taką decyzję, że chcę żyć bardziej świadomie, trzeźwo. Od 8 lat jestem na tej drodze i to chyba była dla mnie taka najtrudniejsza rzecz. W którymś momencie po prostu trzeba zdecydować, jak chcesz iść, gdzie chcesz iść. No i tych decyzji podejmowałam wielokrotnie przez parę lat. To nie jest tak, że ja obudziłam się któregoś dnia i postanowiłam, że od dzisiaj nie będę imprezować, pić alkoholu, palić papierosów, ani robić różnych innych rzeczy, tylko to był proces [...] Nie palę papierosów. Rok po rzuceniu alkoholu rzuciłam też palenie, co tak naprawdę było chyba najtrudniejsze
- opowiedziała Aleksandrze Czajkowskiej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości