Lili Antoniak nie ma dobrych wieści. Każdy może się znaleźć w takim niebezpieczeństwie

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Goggleboxa"
Agnieszka "Lili" Antoniak z "Goggleboxa"
Źródło: screen ig
Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" dzieli się z obserwatorami na Instagramie swoją codziennością. Tym razem relacjonowała niezbyt przyjemny dzień. Influencerka pokazała, co jej się przytrafiło. To niebezpieczna sytuacja, więc szybko interweniowała.

Lili Antoniak wychowuje dwie córeczki, więc temat macierzyństwa dominuje na jej profilach w mediach społecznościowych. W codziennych relacjach influencerki na Instagramie nie brakuje prozy życia. Niestety przydarzyło jej się coś, czego każdy kierowca wolałby uniknąć. Lili Antoniak znalazła w oponie samochodu gwoździe.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Wiktoria Gromadzka z "Gogglebox
Wiktoria Gromadzka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o trudnym przebiegu ciąży
Źródło: Instagram

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Goggleboxa" znalazła gwoździe w oponie

Agnieszka "Lili" Antoniak relacjonowała na Instagramie, że musiała odwiedzić Urząd Skarbowy, ale ku jej zaskoczeniu bardzo szybko sfinalizowała sprawę. Niestety jej dzień dopiero się zaczął, a przed nią było najgorsze. Wszystko przez gwoździe, które dostrzegła w oponie. W takim przypadku nie powinno się samemu wyciągać ciała obcego z ogumienia, więc kobieta musiała udać się do wulkanizatora.

"Dzień mało przyjemnych tematów - pozdrawia gwóźdź w oponie. Wróć - były dwa" - pokazała Lili Antoniak.

Lili Antoniak znalazła gwoździe w oponie samochodu
Lili Antoniak znalazła gwoździe w oponie samochodu
Źródło: Instagram @lili.antoniak

"Gogglebox. Przed telewizorem" wraca na antenę! Od 28 sierpnia stacja TTV rozpocznie emisję 19. sezonu reality-show. Program, który zdobył ogromną popularność wśród widzów, będzie nadal emitowany w dotychczasowym paśmie - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W 19. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem" nie zabraknie znanych nam już bohaterów.

Lili Antoniak parodiuje Roberta Makłowicza

"Lubię parodiować życie" - tak Lili Antoniak opisała swój profil na Instagramie. Podkreśliła, że treści, które zamieszcza w mediach społecznościowych, są żartobliwe i należy do nich podchodzić z dystansem. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" często przestawia rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Jej nagrania pokazują życie matki i dzieci, relacje między małżonkami oraz różne wpadki.

Lili Antoniak udostępniła na Instagramie nagranie, na którym widzimy jej dwie córeczki kąpiące się w baseniku. Kobieta zareagowała na pytanie o to, jak spędza wakacje z dziećmi. W tle słyszymy głos Roberta Makłowicza, który opisuje najlepsze według niego miejsce do plażowania z dziećmi. Lili Antoniak parodiuje sławnego kucharza i rusza ustami tak, jakby to ona opowiadała o swoich pociechach. Połączenie charyzmatycznego Roberta Makłowicza i pomysłowej Lili to strzał w dziesiątkę. Trzeba to zobaczyć!

Fani Lili Antoniak docenili jej kreatywność.

"'Lornetować akwenu' - uwielbiam te jego językowe smaczki" - czytamy w komentarzach.

"Jestem ciekawa, ile zajmuje ci nauka tych kwestii. Genialne!" - napisała fanka influencerki. Lili odpowiedziała, że uczy się w trakcie nagrywania.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: screen ig

podziel się:

Pozostałe wiadomości