Agnieszka Kotońska odpowiedziała na osobiste pytanie od fana. Poruszające słowa o Bogu i rodzinie

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska o wierze w Boga

Agnieszka Kotońska odpowiadała na pytania od fanów. Jedno z nich wymagało od niej ogromnej otwartości. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedziała o tym, czy jej rodzina jest wierząca. Kolejne pytanie dotyczyło metamorfozy uczestniczki show oraz wyglądu jej męża. Na to Agnieszka Kotońska zareagowała bardzo dyplomatycznie.

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" wraz ze swoją rodziną mieszka w Wielkopolsce. W drodze do domu udostępniła obserwatorom miejsce na zadawanie pytań na InstaStories. Wiele z nich było naprawdę osobistych. Dla Agnieszki Kotońskiej nawet temat wiary nie był tabu.

Agnieszka Kotońska o Bogu. Czy jej rodzina jest wierząca?

Jeden z obserwatorów Agnieszki Kotońskiej poruszył temat wiary w Boga. Zauważył, że w samochodzie celebrytki zawieszony jest różaniec.

"Szacun za różaniec w aucie. Czy jesteście wierzący? Coraz więcej ludzi nie wstydzi się swojej wiary" - czytamy w wiadomości przesłanej przez internautę.

Agnieszka Kotońska z chęcią odpowiedziała na to pytanie. Wyjaśniła, ile znaczy dla jej rodziny wiara w Boga.

"Jesteśmy wierzący. Jest różaniec i jest św. Krzysztof i papież Jan Paweł II nasz kochany. Podróżują z nami. Wiara dodaje skrzydeł, bez niej życie jest puste i słabe. Trzeba odpocząć, podziękować Bogu za wszystko, za zdrowie, życie, i za to, że jesteśmy razem. Bez wiary człowiek jest pusty jak wydmuszka" - odpowiedziała na InstaStories.

Agnieszka z "Gogglebox" o terapii i wierze w Boga
Agnieszka z "Gogglebox" o terapii i wierze w Boga Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Kotońska szczerze o wierze w Boga
Agnieszka Kotońska szczerze o wierze w Boga Agnieszka Kotońska szczerze o wierze w Boga Źródło: Instagram @agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska szczerze o swojej figurze i mężu. Do niczego go nie namawia

Agnieszka Kotońska czuje się rewelacyjnie w swoim ciele. Opowiedziała internautom, kiedy zaczęła się jej przygoda z odchudzaniem. Wyjaśniła też ciekawskim, że telewizja nie wymagała od niej poprawy wyglądu. To była jej świadoma decyzja.

"Wszystko zaczęło się od tej foteczki. Codziennie walczyłam o siebie. Wiele razy płakałam, mówiłam, że więcej nie dam rady" - wspominała swoje początki w procesie odchudzania.

Z drugiej strony kobieta miała w sobie dużo determinacji i udało jej się osiągnąć zadowalający efekt.

Agnieszka Kotońska wyjawiła, że wśród pytań na InstaStories najbardziej irytują ją takie, o to kiedy zostawi swojego męża. Gwiazda odniosła się również do tego, dlaczego jej ukochany nie bierze z niej przykładu jeśli chodzi o dietę czy ćwiczenia.

"Nikogo do niczego nie można zmusić. Każdy decyzje musi podjąć sam" - wyznała krótko i dobitnie.

Agnieszka Kotońska walczyła z kilogramami. Miała momenty zwątpienia Źródło: Instagram @agnieszkakotonska

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości